Психологія стосунків між дівчатами. Коли ми сваримося і чому дружимо?

Дівчата з дитинства збираються в невеликі компанії. Разом в туалет, гардероб, на вулицю. Якщо комусь з них не подобається нова дівчинка або ображає хлопчик, з ними ворогують всі подружки. Така вона жіноча солідарність.

Як же беруть в «свою» групу, за якими критеріями? Насправді, і дитячому саду і в дорослому житті вони однакові: зовнішність, одяг, іграшки (прикраси, гаджети, автомобіль) і схожі інтереси або виховання.

Не бути прийнятим в компанію – складне психологічне випробування для дівчини, так як мати подруг для більшості життєво необхідно. Всі ми хочемо хоча б іноді поділитися радістю чи сумом, просто Психологія стосунків між дівчатами. Коли ми сваримося і чому дружимо?поговорити і обговорити інших, навіть подивитися кіно хочеться з кимось, хто розділить захват або розчарування.

При конфліктах дівчата також схильні об'єднуватися, тому що ворогувати один на один – не в їхніх правилах. Подружки потрібні для «перемоги» над ворогом: у кого більше союзників, той і буде у виграші.

Часто трапляється, що подруги сваряться і дружні команди розпадаються. Чому це відбувається? Дівчинка, а потім і дівчина постійно змагається з іншими. Це стосується і зовнішнього вигляду, і досягнень у житті, і, найголовніше, уваги хлопців. Психологія стосунків між дівчатами така, що поки подруги знаходяться приблизно на одному рівні, вони дружать, але як тільки відбуваються зміни і хтось з них «виривається вперед», відносинам загрожують серйозні випробування.

Наприклад, одна з подруг поступила в університет, а інші ні. Більш успішна подруга викликає заздрість і неприязнь або, навпаки, їй вже не потрібні «старі» подруги, вона готова знайти інших, а колишні їй нецікаві. Звичайно, таке трапляється не завжди, але найчастіше в подібних випадках від колишньої дружби залишаються лише спільні фото та номери телефонів, на які все рідше телефонують.

Найбільш сильно впливають на дружбу хлопці. Дівчата підбирають собі тих подруг, з якими зручніше знайомитися з кавалерами, і у зв'язку з цим серед жіночих союзів можна виділити два типи:

 1. Красива дівчина і некрасива (можливий варіант, коли дві - три привабливі подруги беруть у компанію поганулю).

Психологія таких відносин в тому, що яскравою дамі для підтримки впевненості в собі і для більшого успіху у чоловіків потрібно в подруги «сіра мишка». Такий тандем може проіснувати дуже довго, поки менш помітною дівчині не набридне постійно бути в тіні.

 1. Дві або кілька красунь. Така компанія можлива, коли кожна з них не боїться конкуренції. Але це лише видима лояльність до краси подруг. Кожна з них підсвідомо вважає себе більш привабливою, і, поки їх інтереси до протилежної статі не перетнулися, дружба буде міцна.

Якщо ти красива, то тобі вигідніше мати таких же подруг: при виході у світ чоловічої уваги буде набагато більше і, найімовірніше, кожна знайде собі прихильника.

А як же з простою щирою дружбою, коли ніхто не залежить один від одного і не шукає вигоди? Буває вона?

Можна припустити, що справжня дружба, як і любов, дано не кожному, або як це талант: хтось вміє дружити або любити, а хто - ні...

Ризикнемо перерахувати ознаки «справжньої» дружби між дівчатами.

 1. Подруга завжди підтримує тебе і намагається зрозуміти, навіть якщо з чимось не згодна.
 2. При сварці вона не обговорює тебе з іншими, лаючи і засуджуючи твої дії і слова. І ти дієш так само.
 3. Коли ви дійсно дружите, немає заздрості до успіхів один одного.
 4. Якщо хлопець подруги надає тобі знаки уваги, ти не фліртуєш з ним у відповідь, а відразу обрубаешь таку поведінку.
 5. Ви телефонуєте не просто, щоб розповісти про себе, а, насамперед, цікавитеся справами подруги. Якщо щось трапилося, ви готові приїхати в будь-який час.

наприклад, в лікарню зазвичай приїжджають саме справжні друзі, вони знаходять на це, незважаючи ні на що.

Якщо відносини з найкращою подругою саме такі, то їх потрібно цінувати, тому що всі наші відносини дуже тендітні, і розірвати їх можна одним образливим необережним словом.

Схожі статті:

 • Пояс для панчіх: чому він потрібен і як його вибрати

  Мабуть, самим спокушає предметом жіночого гардеробу є панчохи. Вони володіють дивовижною властивістю надавати своїй власниці почуття впевненості в собі і своїй привабливості. Саме тому панчохи ко...

 • Механізм успіху, або чому трапляються ураження

  Діти, які вірять у свої майже необмежені можливості, мають високу самооцінку, сміливо дивляться на світ навколо себе. До мінливостей долі вони схильні ставитися як до проблеми, яку треба вирішити...

 • Психологічні факти про людей

  8 цікавих фактів про психологію людини. Перебуваючи в незнайомому місці, людина підсвідомо тримає шлях або ж повертає направо. Тобто, якщо у вас немає бажання втрачати свій час в черзі або опинит...

 • Норма гемоглобіну в крові у жінок

  Скаржитеся на хронічну втому, головний біль, астенію, задишку? Тоді естьпоказания для здачі аналізу на виявлення рівня гемоглобіну в крові. Що це за елемент, якою є його роль в організмі, чим заг...

 • Кантрі - затишний світ з нотками старовини

  Глянсові поверхні, штучні матеріали, чорно-білі кольори! Ваш очей не втомився від цього світла, блиску, сталі і чіткої геометрії? Якщо це так, то кухня, вітальня в стилі кантрі – ваш вибір. Слово...