Противірусні препарати при ГРВІ – лікуємося правильно.

ГРВІ або гостра респіраторна вірусна інфекція для багатьох зовсім не привід скасовувати власні плани або йти на лікарняний, це той вид застуди, яку, здається, можна легко перенести на ногах, максимум, прийнявши препарат притуплює симптоми.

Сподіваючись на сили власного організму, ми махаємо на віруси рукою і сподіваємося, що все пройде само». Більшість людей так влаштовано, що не бачить, а точніше не хоче бачити великої небезпеки, яку несе «вірусна застуда», поки вона виразно не стане перед людиною, не навалитися на його і без того ослаблений імунітет грізними наслідками у вигляді ускладнень – отиту, бронхіту, синуситу або пневмонії. З кожним роком з'являється безліч вірусів, які атакують наш організм, успішно обходячи природний захист і людина, що потрапила в пастку підступного ворога, потребує додаткових силах, здатних боротися з непроханим «завойовником». Таку допомогу можуть надати противірусні препарати при ГРВІ.

Численні сімейства вірусів вимагають комплексного захисту, оберігає як хворого, так і членів його сім'ї, щоб застуда не йшла по колу. Частіше інших, ГРВІ страждають діти у віці від 3 до 15 років та люди похилого віку. І ті і інші потребують своєчасного лікування та профілактики у разі, якщо є загроза захворювання. Препарати, що володіють антивірусною активністю здатні діяти відразу в декількох напрямках:

 • Безпосередня боротьба з вірусом
 • Стимулювання захисних функцій організму
 • Полегшення симптоматики
 • Імуномодулюючу дію, полегшує відновлення

Форма противірусних препаратів при ГРВІ може бути самою різною (краплі, таблетки, свічки та інше) і вибір залежить від віку хворого та індивідуальних особливостей (наприклад, свічки і краплі більше підходять для дітей). Існують ліки, які мають гомеопатичну основу або, навпаки, більш «хімічний склад. Важливо пам'ятати, що гомеопатичні засоби розраховані на тривалий термін застосування і ідеально підходять для профілактичних цілей, а якщо хвороба запущена», варто звернутися до «важкої артилерії».

Противірусні препарати при ГРВІ – лікуємося правильно.

Найбільш популярним противірусним препаратом, створені російськими розробниками можна назвати Арбідол, що чинить вплив на віруси група А, В і безліч інших. Крім боротьби з вірусною активністю, Арбідол пробуджує природні механізми роботи фагоцитарних клітин, що значно підвищує імунний захист всього організму. При розвитку захворювання препарат приймають 3-2 рази в день протягом тижневого строку, а для профілактики його можна пропити двотижневим курсом, у небезпечний період міжсезоння.

Окремою групою противірусних засобів, стоять препарати на основі інтерферону – Віферон, Амексин, Циклоферон та інші. Всі вони є імуномодулюючі, і працюють на клітинному рівні, вступаючи у взаємодію з ДНК і регулюючи внутрішню роботу клітин. Антимікробну властивість препаратів з інтерфероном послужить хорошу службу в перші дні розвитку хвороби, значно зменшуючи тяжкість протікання і скорочуючи строки захворювання. Ліки на основі людських лейкоцитів (наприклад, Віферон) ідеально вбудовується в природні механізми міжклітинної взаємодії і може бути використані навіть для лікування новонароджених. Найчастіше ця група противірусних засобів випускається у вигляді порошків (для розчинення у воді) або свічок, при цьому, ректальне використання ліків забезпечує його максимальне проникнення в кров.

Противірусні препарати при ГРВІ – лікуємося правильно.

Циклоферон також швидко всмоктується в кров, поширюючись по всьому організму, але при цьому має низький рівень взаємодії з білками і швидко вводитися з організму. Цей препарат рекомендують для лікування різних стадій ГРВІ як дорослим так і зовсім маленьким дітям, звісно враховуючи дозування, чітко прописану в інструкції.

Інтерферон, який використовується в препаратах, може бути і рослинного походження (найчастіше дріжджів), як наприклад, в Ридостине. Він також надає потужний вплив на імунну систему людини, підштовхуючи всі захисні функції до максимально ефективної роботи та співпраці один з одним. При цьому подібна реакція йде практично у всіх системах організму, включаючи клітини мозку і підвищуючи рівень гормонів кортикостероидного типу.

Комплексні препарати - Фервекс, Ринза, Терафлю і інші надають багатосторонню дію на організм, у більшості випадком ефективно пригнічуючи симптоматику хвороби. Але варто мати на увазі, що подібні ліки мають досить агресивний склад і широке коло побічних ефектів і застосовувати і варто тільки дорослим в період гострої стадії хвороби ( лише в перші два-три дні).

Приймайте противірусні препарати в профілактичних цілях і будьте здорові!

Схожі статті:

 • Противірусні препарати для дітей

  Нездужання рідної дитини – тяжке випробування для будь-якого батька. На жаль, уникнути хвороб не вдається нікому, адже дитячий імунітет знаходиться в стадії формування аж до підліткового віку. До...

 • Антигістамінні препарати нового покоління

  Алергію можна з упевненістю назвати хворобою 20 століття. Ще в 50-х роках минулого століття мало хто з населення нашої країни був знайомий з типовими проявами алергічних реакцій у людини. Змінивс...

 • Перли. Магічні властивості перламутрових намистин

  Унікальні ювелірні камені-перли утворюються в раковинах деяких видів молюсків. Вони настільки прекрасні від природи, що не потребують обробки. Ніжний переливається перли просто створений для прик...

 • Характеристика противірусних препаратів нового покоління

  Згідно з міжнародними статистичними даними, доросла людина в середньому за рік хворіє 2-3 тижні гострими респіраторними захворюваннями, застудою або грипом. Кожному відомо, що такі захворювання д...

 • Принципи правильного харчування для схуднення

  Є у вашому оточенні дівчина, яка не бажає схуднути або просто «скинути пару зайвих кілограмів»? Якщо така знайдеться, то її можна назвати щасливицею. Рідко зустрінеш жінку задоволене своїм тілом....