Перли. Магічні властивості перламутрових намистин

Унікальні ювелірні камені-перли утворюються в раковинах деяких видів молюсків. Вони настільки прекрасні від природи, що не потребують обробки. Ніжний переливається перли просто створений для прикраси юних дівчат і зрілих солідних жінок. Між тим, перли володіє багатьма корисними магічними властивостями.

Перли. Магічні властивості перламутрових намистинЗдавна перли використовували для відображення чужого чаклунства і для захисту від псування. Він приносив удачу в будинок свого власника, допомагав пережити важкі часи, не давав упасти духом і втратити розум. Це чистий, непорочний камінь. Його доля – мудрість, розсудливість і холодна краса. Перли для багатьох народів – символ невинності і вірності. Недарма перлини так органічно поєднуються з білосніжним нарядом нареченої.

Перли чисто жіночий камінь, тому якщо ви чоловік, і ви розраховуєте отримати користь від нього, вам ні в якому разі не можна буде носити цей мінерал на собі. Цей мінерал, як і хризопраз, може пригнічувати чоловічу волю і прагнення. Однак це не означає, що ви не зможете скористатися силою, що таїться в перлах. Найкращим способом привернути удачу, у вашому випадку, буде надіти сережки або браслет з перлинами на ту жінку, яка найбільше часу проводить поруч з вами. Це може бути не тільки ваша дружина чи дівчина, але й, наприклад, ваша мати, ваша сестра або ваша дочка. Перли здатний захищати і оберігати не тільки того, хто його носить, але і навколишніх, що знаходяться поруч. Для подібної «масової» захисту зазвичай достатньо двох-трьох штучних перлів середніх розмірів.

Магічні властивості перлів проявляються і в лікуванні від хвороб

Стародавні лікарі радили носити перли людям із захворюваннями серця, печінки, шлунка і нирок. Крім того, цей камінь позитивно впливає на стан нервової системи. Перли гостро реагує на зміну кислотного балансу шкіри. Вважається, що якщо перли, що носиться на тілі, потускнів, то це може говорити про наявність прихованих онкологічних проблем.

Власник , який отримав цей камінь у спадок, здатний жити довше. Довголіттям його наділяє саме перли, магічні властивості якого наростають з роками, проведеними у володінні у хорошого господаря.

Перлини, вже беруть участь у зціленні хворого, не слабшають енергетично. Але вони можуть розсипатися на порох, якщо власник буде часто піддаватися зневірі, жаліти себе і роками скупитися на світлі вчинки.

Перли. Магічні властивості перламутрових намистинЯкому знаку зодіаку підходить перли

Цей камінь абсолютно безпечний для жінок всіх знаків зодіаку, відносно безпечний для жіночних чоловіків (не обов'язково нетрадиційної орієнтації, тут роль грає саме жіночий тип мислення) і помірно небезпечний для брутальних чоловіків з суто чоловічим типом мислення.

Краще всього перли впливає на Риб. Саме вони можуть повністю скористатися всіма доступними магічними властивостями перлів. Це безпосередньо пов'язано з морським походженням перламутрового каменю.

Жінка, народжена під знаком Риб, здатна «заряджати» своєю енергетикою чужі перлини, спонукаючи їх прихований магічний потенціал. Для цього достатньо потримати намистини перлів в руках, злегка зігріти їх теплом своїх долонь. Перли «відчує» споріднену енергетику, «оживе», «прокинеться від сну». Ви легко відчуєте зміни на собі.

Схожі статті: