Онікс: магічні властивості каменю

Виробні, напівдорогоцінне каміння міцно увійшли в наше життя. Своєю красою, неповторністю, природністю, відносно невисокою ціною вони привертає увагу до себе і жінок, і чоловіків. І не випадково: їх магічні і цілющі властивості допомагають не тільки прикрасити наше життя, але і зробити її більш комфортною. Камінь онікс (різновид агата) – з числа тих каменів, використання якого значно ширше, ніж просто виготовлення прикрас.

Онікс: магічні властивості каменюОнікс: магія краси і користі

Цей камінь, різноманітність забарвлень якого вражає уяву, відомий з глибокої давнини. Згадки про нього є навіть у ранніх варіантах Біблії, що дозволяє йому вважатися біблійним каменем. Розкопки вавілонських та єрусалимських гробниць рясніють виробами з цього надзвичайної краси каменю з променистої структурою. Стародавні правителі вміло використовували магічну силу цього неповторного каменю, прикрашаючи їм свої покої, наповнюючи свої житла численними виробами з оніксу. Множачи сили та владу своїх власників, онікс перетворював зали палаців своєю екзотичною красою. Найкрасивіші і цінні онікси видобувають в Індії, Бразилії, США, Уругваї і на Аравійському півострові.

Онікс – символ влади

Краса оніксу щедро приправлена його магічними властивостями. Оберегом життя, що запобігає великі втрати і навіть захищає від смерті, вважали онікс наші предки. Особливо велика магічна сила оніксу в холодну пору року – восени і взимку.

Цей мінерал здавна вважається символом героїв і вождів: він допомагає управляти людьми, оберігає від ворогів і замахів. Будь-який керівник, якщо він бажає бути успішним, керувати людьми з користю для справи і зміцнення своєї влади, повинен мати на своєму робочому столі вироби з цього благородного каменю з магічними властивостями. Носіння з собою постійно виробів з оніксу допомагає бути лідером, впливати на великі маси людей одночасно.

Бізнесменам онікс допомагає енергійно і без втрат просуватися вперед, укладати вигідні угоди, що сприяють отриманню великої фінансової вигоди.

Сприяє онікс і вдосконалення ораторських здібностей, надає переконливість і силу сказаним словами та прочитаних лекцій. Допомагає він і невпевненим у своїх знаннях учням і студентам, передаючи їм свій рідкісний дар сконцентруватися, зміцнити свою пам'ять і справити враження на вчителів. Невпевнені в собі і сором'язливі люди легко позбудуться комплексів за допомогою магічних властивостей оніксу. Особливо це характерно для оніксу з відтінками зеленого кольору. Цей же колір онікса допомагає впоратися з сімейними проблемами, захищає житло від грабіжників, прекрасно вирішує проблеми батьків і дітей.

Онікс: магічні властивості каменюНосіння прикрас з оніксу дає можливість уникнути емоційної залежності від негативу і недобрих людей, впоратися зі стресовими ситуаціями. Онікс сприяє самоконтролю, полегшує засинання, при безсонні, виліковує від депресії. Особливо цілюще онікс з переважанням чорного кольору: велика його здатність зберігати здоров'я зубів, волосся, кісток, шкіри людини.

Якому знаку зодіаку підходить онікс

Майже для кожного знака зодіаку онікс може принести користь: Левам допомагає зміцнити своє становище в суспільстві, Дів – розслабляє, дає можливість не тільки відчувати, але і проявляти емоції там, де це необхідно, Терезам, також як і змійовик, - здобути впевненість і твердість. Тельці під впливом цього мінералу позбудуться від природної ліні.

Така лояльність оніксу обумовлена різноманіттям його кольорів і відтінків. Для кожного знака Зодіаку потрібні вироби з оніксу різної колірної гами.

Мабуть, лише представники Близнюків повинні відмовитися від дружби і оніксом, інакше подвійність їх натури, множинність інтересів і талантів опиняться під загрозою розпаду.

Схожі статті: