Олександрит магічні властивості

Олександрит – це надзвичайно рідкісна різновид хризоберилу. Це камінь, як хамелеон, здатний моментально змінювати своє забарвлення: при електричному світлі він малиново-червоний або фіолетовий, а при сонячному – він блакитно-зелений. Іноді олександрит плутають з корундом, однак, це зовсім інший мінерал, магічні властивості якого також інші.

Олександрит магічні властивостіНазва «олександрит» походить від імені російського імператора Олександра II. Самоцвіт увійшов у моду незабаром після його трагічної смерті. Раніше камінь олександрит теж був відомий, але під безліччю інших найменувань і цінувався у багатьох країнах світу. Східні мудреці вважали олександрит як камінь благополуччя і процветаний. В Індії з давніх часів і донині його шанують, як лікувальний камінь. Для європейців мінливий камінь – символ ревнощів і, одночасно, пристрасної та емоційної любові.

Талісман з олександритом часто носять особливо азартні гравці. Завдяки ньому, їм вдається не програтися в пух і прах і довго залишатися в грі. Священнослужителі різних конфесій носять олександрит для заспокоєння мирських емоцій.

Мінливий олександрит: магічні властивості каменю-хамелеона

Вважається, що раптова зміна кольору олександрити, а саме поява жовтуватого відтінку, попереджає його господаря, що загрожує йому небезпеки. Росіяни екстрасенси і цілителі називають олександрит «вдові камінь» і «віщий камінь» і активно використовують його у сеансах яснобачення. Йоги та інші періодично входять в астрал особистості використовують цей камінь для медитації. Всупереч тому, що цей камінь прозвали «вдовою», він допомагає зберегти шлюбні узи і сімейне щастя на все життя, до глибокої старості. Для цього потрібно або мати парні прикраси з олександритом і чоловікові, і дружині, або тримати в будинку кілька цих каменів.

Лікувальні властивості олександриту такі ж, як у всіх берилів : він може вилікувати від застуди, допомогти вагітним краще себе почувати, а породіллям – швидше і легше народити. Крім того, олександрит корисно носити людям з неврівноваженою темпераментом, особливо холерикам.

Олександрит магічні властивостіЯкому знаку зодіаку підходить олександрит

Такий надзвичайний талісман, як мінливий і прекрасний олександрит, може підійти не кожному. Легко і просто носять його Скорпіони. Ці люди самі досить складні натури, серед них багато холериків з гарячою кров'ю і бурхливими емоціями. Вони не можуть і не вміють жити без пригод. Для них олександрит розкриє свої магічні властивості в повній мірі. Тельцям цей камінь допоможе знайти довгоочікувану любов або краще дізнатися свою другу половинку. Стрілець з допомогою олександриту зможе частіше покладатися на вроджену інтуїцію, яка практично не буде тепер його підводити. Козеріг стане з таким талісманом гостріше усвідомлювати наслідки своїх вчинків, можливо навіть навчиться краще планувати свої дії в роботі і в житті. Інші знаки можуть носити олександрит, але обережно. Якщо камінь днем стане часто приймати червонуваті відтінки, обполосніть прохолодною водою, очистіть його від накопиченого негативу, зібраного з навколишнього оточення. Якщо вам здасться, що він «витягує» з вас сили, то краще зніміть прикраси або тимчасово замініть їх прикрасами з берилами інших видів, з більш спокійною енергетикою.

Схожі статті: