ModaGDE.ru - Унікальний сервіс для модниць

Навіть будучи шопоголіком з багаторічним стажем або досвідченим експертом моди сьогодні не важко розгубитися і заблукати у великій кількості товарів від різних марок і інтернет-магазинів, якими за останні роки так наповнилася всесвітня мережа. Ну, припустимо, можна знати ряд марок, приблизний асортимент і стиль одягу/взуття/аксесуари, які вони представляють. Але ж крім відомих брендів рік за роком з'являється все більше нових варіантів, і багато з них – дуже навіть непогані! А переглядати, відбирати кожну – займе чимало часу. До того ж лише 1 цікава і якісна марка може попастися на 10 – низького рівня. Як визначитися? Як не загубитися у множині, але при цьому завжди йти в ногу зі стилем, не витрачаючи при цьому багато свого вільного часу? Портал ModaGDE.ru подбав про це!

ModaGDE.ru - Унікальний сервіс для модницьКонцепція

Портал ModaGDE.ru надає відвідувачам об'єднаний каталог більш ніж 50 найбільших інтернет-магазинів Російської Федерації, Білорусі, України і Казахстану. Тут є товари на будь-який смак і вік. Якщо ви не знаєте, чого хочете, ви можете просто погортати каталог, переглядаючи одночасно кращі моделі відомих марок. Якщо ж ви, нарешті, зважилися і твердо знаєте, що вам потрібно – зручний детальний фільтр відсіє, які вас не цікавлять моделі і доведе до бажаної обновки.

ModaGDE.ru - Унікальний сервіс для модниць

Розділи

Що важливо – портал надає інформацію не тільки для жінок, але і для чоловіків і дітей – від найменших до підлітків. Отже, перше, з чим вам пропонують визначитися – для кого вам потрібна одяг.

 • Жінки;
 • Чоловіки;
 • Діти.

Кожен з підрозділів для зручності так само тематично розділений на:

 • Одяг;
 • Взуття;
 • Сумки та аксесуари (тільки для чоловіків і жінок).

У розділі «Діти» одяг не змішано до купи для всіх вікових груп – тут ви зможете вибрати:

 • Для дівчаток;
 • Для хлопчиків;
 • Для малюків.

ModaGDE.ru - Унікальний сервіс для модниць

Категорії товарів

Самий простий і швидкий варіант пошуку – пошук по каталогу. Розробники сайту добре постаралися – тут представлені ВСІ можливі види одягу і взуття. Можна просто навести курсор на вкладку, і розгорнеться список з усіма групами товару. Якщо ж на неї (вкладку) клікнути, то відкриється нове вікно: зліва буде колонка каталогів, в центрі – знижки та нові додавання.

В лівій колонці при натисканні на модифіковану стрілочку, розгортається список товарів.

ModaGDE.ru - Унікальний сервіс для модниць

Фільтри

Під основними категоріями розташована ще одна, зручна для покупця лінійка фільтрів.

 1. Підлогу.
 2. Категорія. Якщо натиснути на цю кнопку, відкриється невелике віконце, яке в 4 етапи, знову-таки, доведе вас до бажаного результату. Все, що вам потрібно – по черзі вибирати цікаву для вас групу.
 3. Бренд. З кліка по цій кнопці також відкривається додаткове вікно. За замовчуванням у ньому відкриті бренди на букву А. Зверху надано латинський алфавіт, букви кирилиці зібрані в одну групу (А-Я). Також є категорія для брендів, що починаються з цифр.
 4. Магазин. Можливо, у вас є якийсь улюблений магазин, чи ви знаєте, що потрібні вам моделі є на певному сайті. Вкладка «Магазин» дозволяє переглянути весь список магазинів, з яким співпрацює портал.
 5. Сортування. Це найкорисніша вкладка, якщо ви просто хочете бути в курсі останніх тенденцій або підібрати щось в певній ціновій політиці. Пропонує вибір сортування товарів за популярністю, за максимальною або мінімальною ціною, випадкову або останні додавання.
 6. Знижки. Дуже потрібний і приємний спосіб сортування. Показує на вибір або всі товари, або все - з будь знижкою, або знижку на вибір – від -10 до -70%.
 7. Кольори і розміри. Ця вкладка надає фільтр тільки в тому випадку, якщо спочатку була обрана підлогу і категорію одягу.

до того Ж до всіх цих фільтрів в кінці рядка є бігунок, за допомогою якого можна встановити максимальну ціну товару. Також можна виставити ціну вручну «від» і «до» (тут варто уточнити, що виставлення певної мінімальної вартості товару також важливий момент: різні марки можуть істотно відрізнятися за якістю і, як наслідок, за ціною, а ця категорія дозволить вибрати потрібний вам рівень).

ModaGDE.ru - Унікальний сервіс для модниць

Купони

Всі інтернет магазини пропонують своїм покупцям привабливі акційні пропозиції. Це можуть бути просто розпродажу або купони на знижку. Портал ModaGDE.ru зібрав в одному місці всю інформацію про акції та розпродажі і щодня її оновлює.

Варіанти акцій і пропозицій можуть бути різними. В залежності від того, що для вас більш пріоритетно, можна дивитися в певній категорії.

Знижка на замовлення – класичний варіант знижки. Може діяти на 1 модель, на категорію товарів або здійснюється тільки, якщо загальна сума замовлення досягає певної суми. Вся інформація вказана на сайті джерела.

Безкоштовна доставка – найчастіше надається, при замовленні на певну суму, але сьогодні багато інтернет-магазини для залучення нових клієнтів здійснюють безкоштовну доставку незалежно від вартості замовлення.

Гроші в подарунок – бонусна програма або, так звана, «програма лояльності». Певний відсоток від загальної суми замовлення надходить покупцеві на бонусний рахунок, за допомогою якого він може потім розраховуватися за нові покупки – частково або повністю.

Подарунок до замовлення – знову-таки, може надаватися при покупці на певну суму, а може – на будь-яку. Варіанти подарунків можуть бути різні: послуга, що якась річ або клубна карта.

ModaGDE.ru - Унікальний сервіс для модниць

Тут ви знайдете інформацію: А) з доставки та оплати товару; Б) про магазинах; В) про самому порталі.

Посилання «Доставка та оплата товару» відкриває перелік всіх інтернет-магазинів, з якими співпрацює портал. ВАЖЛИВО! Вибрати країну мешкання і лише потім шукати магазин який вас зацікавив.

При кліці на потрібний інтернет-магазин відкривається невелике вікно з інформацією про:

 • Конкретному магазині;
 • умовах Його доставки;
 • Способи оплати;
 • Умовах повернення товару;
 • Контактах;
 • Відгуках про магазині.

На головній сторінці, якщо спуститися нижче, можна побачити своєрідні «поради» адміністрації сайту.

 • Популярні бренди (тут показаний не просто список, а логотипи марок – для кращої впізнаваності їх клієнтом);
 • Популярні магазини (їх, як правило, 5-6, найбільш користуються попитом у покупців);
 • Рекомендоване (найцікавіші пропозиції, на думку творців).

ModaGDE.ru - Унікальний сервіс для модниць

Реєстрація

 • Реєстрація на сайті проста, з мінімальними даними для заповнення. Клік на вкладку реєстрація відкриє вікно з проханням ввести e-mailи пароль. Це все, більше ніяких даних про себе вам не доведеться вводити ім'я за бажанням). Форма однакова для реєстрації і входу. Клік на кнопку «зареєструватися» відправить вам на e-mailписьмо з кодом активації облікового запису. Підтверджуєте, і все! – можна працювати.

Реєстрація потрібна для того, щоб зберігати історію вашого пошуку. Дві зручні вкладки – переглянуті і відстрочені збережуть вподобані моделі і допоможуть стежити за новими акціями та пропозиціями сайту. Замовлення

Замовлення товару здійснюється безпосередньо через сайт, на якому розміщений товар. При кліці на вподобану модель зі списку варіантів, портал перенаправить вас в потрібний інтернет-магазин. Замовлення та умови доставки будуть ті, які надає саме цей конкретний сайт.

Можна підписатися на розсилку цікавих пропозицій про знижки – внизу сайту додається рядок, де потрібно ввести адресу електронної пошти та вибрати для кого потрібна одяг.

Схожі статті:

 • Спортивна тренування і підходяща для неї музика

  Який стиль музики підійде для вашої тренування? Слухайте музику на силовий тренуванні під час робочих підходів без відмови. Є 2 точки зору з цього моменту. Одні спортсмени кажуть, що музика під ч...

 • Денний макіяж для карих очей покроково

  А ви знаєте, який колір очей найпоширеніший у світі? Відповідаємо – карий. При цьому темні очі можу мати цілу палітру відтінків – від бурштинового до темно-коричневого. Жінки з такими очима можут...

 • Створюємо вечірній макіяж для карих очей покроково

  Яким повинен бути ідеальний вечірній make-up? Його відмінність від легкого денного макіяжу в тому, що він створюється для урочистих випадків, для виходу «в світ», а, значить, просто зобов'язаний...

 • Противірусні препарати для дітей

  Нездужання рідної дитини – тяжке випробування для будь-якого батька. На жаль, уникнути хвороб не вдається нікому, адже дитячий імунітет знаходиться в стадії формування аж до підліткового віку. До...

 • Робимо вправи для зміцнення попереку

  Кожен день наш хребет відчуває велике навантаження при ходьбі, тривалому сидінні на робочому місці, а також при заняттях будь-яким видом спорту. Поперек бере на себе основну роботу з підтримки ве...