Кварц камінь: магічні властивості

Кварц – мінерал, що зустрічається частіше інших мінералів. Назва цього цілющого каменя має німецьке коріння, а от що означає це слово, досі розгадати не вдалося нікому. Ця таємничість кварцу не випадкова. Його магічні властивості не тільки загадкові, але і мають цілком земне застосування.

Вважається, що найбільшу користь для організму кварц може принести, якщо він служить фільтром для питної води. Дуже цілющою робиться проста вода, якщо її деякий час наполягати на кварці. Умивання цією водою допомагає шкірі знайти пружність, зменшує кількість зморшок, позбавляє від прищів.

Кварц камінь: магічні властивості

Лікувальні властивості кварцу

Прикраси з кварцу обов'язково слід носити людям, які часто хворіють простудними захворюваннями і особливо тим, у кого слабке горло. Це допоможе підвищити імунітет і значно скоротити захворюваність. Кварц чудово очищає не лише воду, а й повітря. Якщо в приміщенні є вироби з кварцу, повітря стає чистішим, зникає пил, дихати стає легше. Це відбувається завдяки його антисептичну якостям. Ці якості дозволяють використовувати кварцову воду для примочок до хворих запалених місць, ран і гнійників. Це допомагає ран зажити швидше і уникнути ускладнень.

Деякі види кварцу, наприклад, димчастий, надають свої цілющі властивості при психічних розладах, відганяють похмурі думки, в тому числі про самогубство. У власників цього виду кварцу великі шанси перемогти алкоголізм, наркоманію та інші шкідливі звички.

Взагалі носіння при собі шматочків кварцу або прикрас з нього допомагає впоратися з серцевими недугами, покращує роботу жовчного міхура, швидко відновлює сили.

Кварц камінь: магічні властивості

Магічні властивості каменю кварцу

Кварц – камінь багатоликий, різновидів її безліч. Добре знайомі всім гірський кришталь, аметист, сердолік, агат – все це його Величність Кварц. Таке різноманіття і забезпечує кварцу його незвичайні властивості та якості. Цей камінь не дарма вважають каменем любові, він допомагає своєму господарю залучити до своєї особи протилежну стать, підсилює природну привабливість, дає можливість знайти щастя. Дівчата й молоді жінки, які бажають зустріти свою другу половину, неодмінно повинні мати прикраси із кварцу. Особливо допомагає любовним чарам рожевий кварц. Ця різновид кварцу обов'язково допоможе своїй власниці знайти і зберегти на довгі роки любов.

Чаклуни і маги часто в своїх магічних ритуалах використовують кварцові кулі та прикраси. Однак цей камінь з користю для свого ремесла можуть використовувати тільки досвідчені маги і чародії: здібності передбачення кварцу легко можуть налякати і навести на неправильні думки і рішення необізнаних людей.

Блакитний кварц допомагає у випадках важких сновидінь. Щоб перестали снитися кошмари, досить покласти шматочок такого кварцу під подушку.

Кварц камінь: магічні властивості

Значення кварцу для астрології

Давно відомий зв'язок знаків Зодіаку з дорогоцінними, напівкоштовними й виробні камінням. Носіння виробів з «свого» каменю приносить удачу і допомагає впоратися з недугами і неприємностями. Різноманіття видів кварцу дає можливість представникам кожного знака Зодіаку знайти в цьому магічному мінералі близькі і необхідні властивості. Наприклад, цей камінь ідеальний для Ваг, оскільки цей знак любить камені з прозорою структурою і ніжними відтінками рожевого, блакитного або бузкового кольору. Рожевий кварц необхідний для народжених під знаком Тельця і Водолія, Близнюків. Кожна людина може підібрати собі саме той різновид кварцу, який підійде йому більше всього.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...