Кому підходить камінь хризопраз. Магічні властивості

Красивий, кольору зеленого яблука, камінь хризопраз по-науковому називається халцедон. Найбільш вражаюче виглядають хризопрази, мають насичений смарагдовий відтінок. Цей камінь володіє безліччю позитивних якостей.

Кому підходить камінь хризопраз. Магічні властивостіПримітно, що камінь хризопраз магічні властивості поєднує в собі з лікувальними властивостями. У народній медицині зустрічаються згадки про застосування цього мінералу при болях у горлі або при захворюваннях вуха. Вважається також, що він благотворно впливає на зір і на функції щитовидної залози. Також корисний цей камінь жінкам кліматичний період: він здатний трохи згладжувати недолік гормонів в організмі, стримувати ріст жирових відкладень і допомагає впоратися з депресією, нудьгою цього періоду. Без сумнівів, це один з найбільш «жіночих» каменів. Однак чоловікам він теж може бути корисний.

Хризопраз у всі часи символізував удачу і міцну дружбу. Він ідеальний талісман для бунтівних душ, першовідкривачів, фантазерів, митців, майстрів, креативників всіх мастей. Сміливим і стійким людям не завадить також амулет, що містить камінь змійовик, який непогано поєднується з хризопразом і багаторазово підсилює його сприятливу дію.

Камінь хризопраз має приголомшливі магічні властивості:

він здатний уберегти від лихого ока, від нежданої наклепів, від важких думок про минуле. Це камінь любові. Він дарує ніжну чуттєвість і новизну відносин. Хризопраз може рятувати від нав'язливих нічних кошмарів і позбавляти від безсоння. Перед сном потримайте кілька хвилин його перед очима, зосередьтеся на візерунках його поверхні з усіма вкрапленнями і переливами кольору. Це допоможе скинути напругу важкого дня, емоційно розрядитися, налаштуватися на спокій. Для позбавлення від особливо тяжких і вимотуючих сновидінь варто надіти на ніч браслет з хризопразом або покласти сам камінь недалеко від узголів'я вашого ліжка.

Камінь хризопраз при регулярному його носінні сприяє продовженню життя і достатньо довгої молодості тіла і духу. Він підвищує захисні якості імунної системи людини, дозволяють простіше і швидше справлятися з сезонними хворобами, скорочуючи кількість прийому медичних препаратів до мінімуму. Під час хвороби носіть хризопраз не знімаючи, але подбайте, щоб до нього постійно надходив свіже і прохолодне повітря, інакше цілющі сили цього мінералу швидко вичерпаються.

Кому підходить камінь хризопраз. Магічні властивостіЯкому знаку зодіаку підходить камінь хризопраз?

Чудово проявляються всі найкращі якості цього каменя, якщо його власник народжений під знаком Водолія. Гарне енергетичне підживлення він може дати також творчим натурам серед Риб і Козерогів. Трохи меншою мірою він підтримає енергійних і трепетних Раків, Стрільців, Дів і Близнюків. Хризопраз сприятливо впливає і на Тельців, змушуючи їх більше ворушитися для досягнення намічених цілей.

А ось Овнам, Скорпіонам, Терезам і Левів з їх нестримною енергетикою і буйною вдачею не варто занадто часто носити камінь хризопраз, щоб його збуджуючі магічні властивості не спустошили цих і без того надмірно діяльних людей.

Знаків, яких хризопраз був би строго протипоказаний до носіння, просто немає, хоча деяким краще підібрати камінь більш відповідний їм по знаку зодіаку . Це дуже миролюбний і благодатний мінерал, не таїть у собі ніякої загрози. Хризопраз виглядає чудово, чудово підходить для ювелірних прикрас для будь-якого знаку зодіаку. Не купуйте його, якщо не плануєте носити: він любить бути на виду, залишений надовго в шкатулці, камінь поступово втрачає свою красу і втрачає магічну силу.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...