Камінь від пристріту і псування

Здавна натуральні камені мали для людей особливе значення, оскільки вважалося, що вони здатні поглинати і випромінювати певну енергетику. Деякі допомагали у лікуванні від недуг, інші приносили удачу, рятували від самотності, а також були камені, оберігають від недоброго ока і псування.

З часом люди перестали надавати значення особливим властивостям каменів, використовуючи їх лише як прикраси. Однак у сучасному житті ми все частіше стикаємося з впливом негативної енергії на наше життя. Щоденне спілкування з великою кількістю людей, демонстрація особистої життя за допомогою соціальних мереж роблять людину дуже відкритим і вразливим.

Вроки не завжди буває навмисним, іноді це відбувається випадково, а от псування наводиться цілеспрямовано за допомогою чорної магії. Не варто думати, що таке буває лише в кіно. На жаль, люди з сильною негативною енергією існують, і вони здатні впливати на слабких і незахищених людей.

Посилити свою ауру можна за допомогою каменю від пристріту і псування. Знання про найбільш активних каменях перейшли до нас від предків, вони краще всього захищають людину від впливу злих чарів.

Камені – обереги

Камінь від пристріту і псуванняЧорний онікс Існує кілька різновидів онікса, але саме чорний камінь має властивості оберега. Він захищає від злих духів, додає впевненості в собі і приносить удачу. Для чоловіка онікс особливо корисний, багато великі люди мали його при собі, так як він сприяв успіху у всіх справах. І тепер багато бізнесмени мають у своєму кабінеті предмети з онікса, так як вважається, що це допомагає підключити логіку і вигідно вирішити будь-яку проблему.

ХризолітКамінь від пристріту і псування

Благородний зелений камінь здавна був цінних прикрасою знатних осіб. Крім цього, він цінувався своїми лікувальними властивостями: зміцнював нервову систему, допомагав при безсонні і хворобах серця.

Вибравши хризоліт в якості захисту від псування і лихого ока, ви не тільки зміцните сили, але і зможете захистити себе від імпульсивних вчинків і негативних емоцій.

Цей оберіг відводить від будинку пожежа та інші напасті, допомагає налагодити сімейні відносини.

Камінь від пристріту і псуванняМісячний камінь

Свою назву камінь отримав завдяки своїм сріблясто-блакитного кольору і неповторним переливам. Найбільші родовища місячного каменя знаходяться в Індії, там його використовували нещасні в любові юнаки та дівчата для залучення своїх суджених. Ті, хто постійно носить цей камінь, щасливі в інтимній сфері. Камінь оберігає від псування і пристріту в любовних справах, а також знімає стрес і відновлює душевну рівновагу.

Камінь від пристріту і псуванняКотяче око

Цей камінь оливкового кольору з зеленими вкрапленнями, дійсно, нагадує око кішки.

Його рекомендується носити невпевненим у собі людям, так як саме вони найбільш схильні навроків та псуванню. Камінь надасть їм сміливості й твердості духу.

Котяче око сприяє сімейним відносинам і взаємної любові. Носіть намиста або кільце з цим оберегом, і у вашому домі завжди буде мир і спокій, а недоброзичливі, заздрісні люди не можуть на вас вплинути.

Камінь від пристріту і псуванняАгат

Агат зустрічається різних кольорів: чорний, блакитний, червоний або оранжевий. Наші предки використовували його при лікуванні затяжного кашлю, захворюваннях суглобів.

Камінь має дуже сильну енергетику і є одним з найкращих оберегів. Тибетські ченці носили агатові чотки, щоб захистити себе від злих духів.

Його власник легко знаходить спільну мову з людьми, в діях покладається на розум, а не на почуття і завжди вірить у свої сили.

Як підібрати камінь від псування і пристріту?

У цьому випадку потрібно покладатися на свої відчуття. Ваш камінь сам «потягнеться» до господаря, він буде подобатися більше всіх, його неодмінно захочеться взяти в руки.

Носити свій камінь потрібно постійно, іноді обмиваючи водою, щоб зняти накопичену негативну енергію.

Щоб уберегтися від злих сил, намагайтеся закривати своє особисте життя від сторонніх, не діліться з кожним своїми проблемами. Віра в себе і силу оберега захистить вас від псування і пристріту.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...