Камінь турмалін: магічні властивості

Турмалін – один з найбільш дорогих самоцвітів. Різноманіття відтінків і кольорів турмаліну призвело до того, що камінь цей залежно від відтінку має безліч назв. Ахроїт, варделит, хром-турмалін, рубеліт і ще майже п'ятдесят найменувань об'єднує цей незвичайний і за красою, і за своїми властивостями камінь - турмалін.

Камінь турмалін: магічні властивості

Магічні властивості турмаліну

Турмалін – символ достатку і багатства. Він здатний охороняти матеріальні блага свого господаря і примножувати їх. Особливо благоволить турмалін до коштовностей і дорогих творів мистецтва. Будь-який власник колекції творів живопису, скульптури неодмінно повинен придбати вироби з турмаліну, щоб ці цінності були під його захистом.

Володіння турмаліном принесе його господареві і щастя в особистому житті, подружню вірність, любов, здоров'я членів сім'ї на довгі роки. Вважається, що цей камінь оберігає усіх, хто близький і дорогий його власнику.

Турмалін будь-якого кольору тісно пов'язаний з фізичної любов'ю: посилює пристрасть, підвищує потенцію, гармонізує взаємини підлог.

з давніх-давен вважається, що турмалін – перший помічник у духовних шуканнях і значно підсилює інтуїцію людини.

Фізика, хімія і поезія турмаліну на службі здоров'я людини: лікувальні властивості турмаліну

Камінь турмалін: магічні властивості

Електричним мінералом називали турмалін знамениті фізики Марія Складовская - Кюрі і П'єр Кюрі, коли виявили в ньому присутність постійного електричного струму і випромінювання, аналогічні випромінювань людського організму. Найвища серед мінералом біологічна активність турмаліну обумовлює його лікувальний вплив на людину. Сонячне світло і будь тепло викликають інфрачервоні випромінювання турмаліну, які не тільки не шкодять нашому організму, але глибоко проникаючи в клітини людини, нормалізують обмін речовин, покращують стан капілярів, підтримують постійну температуру тіла. Під впливом цих променів проходить біль, збільшується потік кисню до органів і покращують травлення. Вплив інфрачервоних променів турмаліну подібно до дії знаменитої люстри Чижевського. Турмалін випромінює негативні заряди, які у взаємодії з киснем повітря, утворює аероіони, по суті витаминизирующие повітря в приміщенні і виробляють на людину приголомшливе оздоровчий вплив.

Лікувальний ефект турмаліну доведений при лікуванні таких захворювань, як хвороби центральної і периферичної нервової системи, онкологічні та інфекційні хвороби. Саме тому турмалін має бути неодмінним атрибутом сучасної людини. В даний час винайдено рідкий турмалін, який додають в натуральні тканини. Тканини з турмаліном не тільки приємні, але і мають яскраво виражений лікувальний ефект.

Турмалін і астрологія

Камінь турмалін: магічні властивостіЛев, Козеріг і Стрілець – знаки Зодіаку, яким протегує турмалін. Людям з належністю до цих знаків турмалін допомагає визначити сильні сторони їх характеру, посилює їх таланти. Ніколи представники цих знаків, якщо вони володіють яким-небудь виробом з турмаліну, не будуть жити в сварці зі своїми близькими. Цей камінь примирить найбільш непримиренних ворогів, налаштує їх на мир і дружбу.

Алкогольна або наркотична залежність Лева, Стрільця або Козерога відступить під благотворним впливом турмаліну.

Але вплив цього унікального каменя так сильно, що астрологи не рекомендують його, також, як наприклад, опал, носити постійно. Жоден чоловік не зможе встояти, перебуваючи під п'єзоелектричним полем турмаліну тривалий час. Психічні розлади, нав'язливі думки і необдумані вчинки – така сумна плата за бездумне використання цього каменю.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...