Камінь топаз Магічні властивості

Важкий і щільний, камінь топаз відомий людям з давніх часів. Це красивий прозорий кристал, блискучий, як алмаз. Топази бувають жовтими, золотистими, коричневими, блакитними, вишневими і рожевими. Камінь топаз жовтого кольору володіє самими потужними магічними властивостями, і цінується дуже високо.

Камінь топаз Магічні властивостіАмулет з царственим топазом довгі роки буде вірою і правдою служити лише чесному і в міру порядній людині. Він погано реагує на брехню і лицемірство, вони змушують камінь впадати в стан, при якому його магічні властивості на час «засинають». Топаз справедливий: якщо ви не заслужили його прихильності, то він буде для вас всього лише красивою іграшкою, прикрасою, але ніяк не талісманом і оберегом. І навпаки, якщо ваші помисли чисті, і ви намагаєтеся не заподіювати зла і болю оточуючим, то амулет з топазом принесе вам довгі роки щастя, щирого кохання, радості, здоров'я і удачі.

Топаз здатний уберегти господаря від фатальних помилок, захистити від уваги пліткарів і заздрісників, підтримувати віру у свої сили на будь-якому відрізку життя. Цей камінь одночасно і «чоловічий» і «жіночий». Його носять люди різного віку, різних релігій, конфесій. Його використовують як оберіг, прикрасу, талісман. Він приваблює успіх і здоров'я.

Камінь топаз: магічні властивості захисника-самоцвіти

За допомогою топазу багатьом вдається уникнути пристріту, тому його радять носити вагітним жінкам, маленьким дітям, молодим керівникам, бізнесменам-початківцям. Він зберігає спокій господаря, усуває депресії і смутку. Топаз навчить вас красномовству: ви самі не відразу це зрозумієте, але оточуючі почнуть більше цінувати кожне ваше слово.

Топаз стимулює і розвиток розумових і творчих здібностей. Сонячна і яскрава енергія цього каменю благоволить до нових відкриттів і знахідок.

У давні «темні» часи топаз використовували для лікування практично будь-якої хвороби: від короткозорості до чуми. Зараз доведено сприятливий вплив топазу на нервову систему і практично всі внутрішні органи. Як і камінь родоніт, він благотворно впливає на репродуктивні здібності жінок. Крім того, вже достеменно відомо, що люди, які носять витончені амулети з топазом протягом усього життя, довго зберігають юність, як фізичну, так і душевну. Топаз подовжує життя свого власника, робить її більш яскравою, цікавою та насиченою.

Якому знаку зодіаку підходить топаз

Камінь топаз Магічні властивостіДля кожної людини у топазу знайдуться особливі якості. Знак зодіаку грає тут не останню роль. Камінь топаз, як не агресивний самоцвіт з мирними магічними властивостями може бути корисний практично кожному. Для всіх у нього знайдеться особливий підхід. Овнам він додасть розсудливості, Тельцям – відкритості, Ракам – оптимізму, Дівам – чарівності. Стрільці з топазом-талісманом стануть трохи мудрішими. Водолії і Козероги можуть за допомогою топазу знайти упевненість в своїх силах і навчитися легше знаходити потрібні зв'язки, спілкуватися, заводити знайомства. Близнюки зможуть несподівано відкрити в собі нові таланти.

У цілому, топаз – це вдалий камінь-талісман для всіх, але кожен отримає від нього щось своє. Його можна поєднувати практично з будь-якими іншими магічними каменями. Топаз невибагливий, не агресивний і не вимагає дотримання особливих пересторог. Цей камінь не здатний заподіяти зло. У гіршому випадку, хоч і дуже рідко, він просто втрачає свої корисні якості, і на якийсь час. Варто топазу трохи «відпочити» в скриньці, і він знову починає випромінювати добро, магічну силу і позитив.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...