Камінь сердолік: магічні властивості сонячного амулета

Сердолік по своїй суті – рожевий або червонуватий халцедон. Він може бути оранжево-жовтим (линкурий), оранжево-червоним (корнеол) або коричнево-червоним (сардер). Зовсім зрідка зустрічається біла різновид сердоліку, але вона так і не отримала окремого назви. Стародавні чарівники і маги пов'язували камінь сердолік з сонцем і його енергією. Магічні властивості цього мінералу вони вважали безмежними.

Камінь сердолік: магічні властивості сонячного амулетаСердоліку завжди приписували здатність могутнього оберега від бід, нещасть, пристріту, хвороб і горя. І насправді, багато поколінь тих, хто носив сердолік на собі або зберігав цей камінь дому, переконувалися в наявності підтримки і захисту з боку прекрасної мінералу.

Сердолік завжди шанували мусульмани. Для них цей камінь призначив сам пророк Мухаммед. Єгиптяни вважали сердолік каменем богині Ізіди. Стародавні жерці носили в храмах застібки з сердоліку з вирізаним символом богині. Європейці шанували і шанують сердолік як камінь віри і любові – головних чеснот християнства.

Камінь сердолік володіє багатьма магічними властивостями і унікальної цілющої силою

Сердолік вважається каменем вірності і любові. Його енергетика не холодна, як, наприклад, у бірюзи. Його застосовували для захисту від темних духів в стародавньому Єгипті. Вважалося, що оберіг, що включає в себе сердолік, захищає тіло за життя і душу після смерті.

Ніяка псування або пристріт не можуть бути страшні власнику сердоліку. Він звертає будь-яке чаклунство, спрямоване на господаря, проти самого чаклуна.

Сердолік також камінь бурхливих пристрастей. Носить цей камінь не буде знати, що таке нудьга: круговорот подій, звершень, подорожей, знайомств і любовних перемог не залишить місця для нудьги і самобичування.

Сердолік здатний залучати багатство і удачу в справах. Його варто надягати на доленосні зустрічі, на перші побачення, на важливі переговори. Він наповнює впевненістю, вселяє віру і надію в серця.

У часи, коли ліків в нинішньому розумінні не існувало. Хвороби були згубними. Вони серйозно підривали здоров'я, часто фатально. Мудрі східні лікарі навчилися використовувати властивості енергетично потужних каменів у лікарських цілях. Сердолік прекрасно допомагав подолати різні типи лихоманок, підвищує імунітет, придушував поширення карієсу та іншої гнилі, допомагав організму залікувати рани і позбутися від запалень.

Камінь сердолік: магічні властивості сонячного амулетаЯкому знаку зодіаку підходить сердолік

Символ сонця і вогню, сердолік може стати надійним хоронителем для Овна, Лева, Близнюків або Діви. Це талісман для живих, активних, творчих, невгамовних особистостей.

Скорпіонам єдиним не рекомендується камінь сердолік. Магічні властивості його занадто різко посилюють і без того палке і вибухову агресію Скорпіона.

Талісмани з сердоліком оранжево-жовтого кольору підійдуть Козерогам і Водоліям. Оранжево-червоний сердолік – Ракам, Близнюкам і Терезам. Коричнево-червоний варіант сердоліку принесе удачу Левам і тим людям, кому пощастило народитися, коли сонце перебувало під знаком Змієносця. Рідкісний білий сердолік підходить всім, він безпечний навіть для Скорпіона.

Сердолік не з усіма камінням добре уживається. Не варто довго носити його одночасно з тими каменями, які діють дуже заспокійливо. Вони будуть взаємно гасити енергетику один одного.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...