Камінь сардонікс магічні властивості

Сардонікс – це одна з найбільш красивих різновидів оніксу. Він володіє здатністю не прилипати до в'язким матеріал і речовин. Завдяки цьому сардонікс довгий час використовувався в якості друку для важливих листів. Перснем з цим каменем середньовічні вельможі придавливали віск на свитках. Камінь сардонікс може мати магічні властивості та «чоловічого» і «жіночого» типу, в залежності від інтенсивності забарвлення (більш світлі камені в давнину практично завжди відносили до жіночим»).

Камінь сардонікс магічні властивостіІндійці вірять, що смугастий камінь приносить удачу. Європейці вважають, що сардонікс є символом вдалого шлюбу і щасливого життя. Сучасні маги іноді використовують амулети з сардоніксом для поліпшення зв'язку з потойбічним світом. Звичайні люди носять обереги і прикраси з сардоніксом, які допомагають впоратися з депресіями, страхами й іншими можливими негараздами.

Сардонікс не терпить алкогольних парів і тютюнового диму. Вони негативно позначаються на його магічних і лікувальних здібностях.

Камінь сардонікс магічні властивості лікувального каменю

Камінь сардонікс магічні властивостіДля невпевнених в собі і вічно в усьому сумніваються людей сардонікс може стати незамінною життєвою опорою. Він вселяє в незміцнілі душі впевненість і деяку частку відваги.

вважається, що тривале носіння сардоникса сприяє продовженню молодості. Особливо це стосується зовні привабливих жінок. Оберіг не дозволить їх красі зів'янути раніше часу. Чоловікам сардонікс допомагає зберегти «чоловічу силу» і здоров'я до глибокої старості.

Корисно носити прикраси з сардоніксом при болю в горлі або при захворюваннях вуха. При переломах кісток сардонікс здатний позитивно впливати на відновлення пошкоджених тканин. Крім того, він заспокоює в хвилини стресу не гірше могутнього бурштину. Не менш благотворно сардонікс впливає і на органи травлення, а також на нервову систему і розумові процеси, покращуючи нейронні зв'язки і перешкоджаючи вікових змін в клітинах мозку.

Світлі шматочки сардоникса допомагають при безплідді у жінок. Більш темні камені – бережуть від виразкових хвороб і спортивних травм, а також служать талісманами для любителів далеких мандрів.

Якому знаку зодіаку підходить сардонікс

Найбільший успіх у коханні й роботі сардонікс принесе людям, народженим під знаком Лева. Його бурхлива сонячна енергетика прихильна і до решти вогненним знакам. Овен отримає від сардоникса довголіття, а Стрілець – заряд життєвої сили на багато років. Всіх їх оберіг з сардоніксом захистить від зради, від втрат і від випадкових нещасть.

Камінь сардонікс магічні властивостіЗнаки Землі також цілком сумісні з цим каменем. Для Дів камінь сардонікс розкриє навіть ті магічні властивості, які недоступні Левам, Стрільцям і Овнам. Так, жінкам, народженим під сузір'ям Діви, амулет з сардоніксом допоможе знайти довгоочікувану любов. Чоловіки-Діви можуть розраховувати на допомогу сардоникса в будь-яких складних і ризикованих заходах і задумки, будь то підйом на Еверест або відкриття власної мережі ресторанів.

Інші знаки зодіаку можуть скористатися лікувальними якостями каменю під час хвороб або загального занепаду сил. Сардонікс можна носити в поєднанні з іншими мінералами, з золотом, сріблом. Він чудово себе відчуває як на тілі людини, так і в шкатулці. Це один з найбільш невибагливих каменів. Єдине, його не варто закидати туди надовго: свіже повітря і сонячні промені сприятливі для його магічних якостей і лікувальних властивостей.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...