Камінь родоніт Магічні властивості

Родоніт (орлец) цінується як відмінний обробний камінь. З нього роблять статуетки, скульптури, шкатулки, а також прикраси та різні амулети. Цей мінерал досить часто зустрічається в природі і має кілька різновидів: рожевий шпат, фаулерит, рубіновий шпат, камінь ранкової зорі і т. д. Родоніт буває червоним, червоним, малиновим, рожевим, злегка сіруватим і навіть з чорними прожилками.

Камінь родоніт Магічні властивостіКамінь родоніт і його магічні властивості були відомі людям досить давно. Перші вироби і прикраси з родоніту зустрічаються на розкопках стародавньої Візантії. Можливо, вже тоді люди активно використовували магію цього каменю. Три століття тому родоніт стали у великих кількостях добувати в Російській Імперії, на території Уралу. Тоді він і отримав широке визнання серед російських модниць і красунь, а також поповнив колекції литотерапевтов і любителів самоцвітів і виробів з них.

Родоніт один з найспокійніших за енергетиці каменів. Його вплив зазвичай м'яке і ненав'язливе, майже непомітне. Щоб відчути якісь зміни або лікувальний ефект від амулета з родонітом, його потрібно проносити досить довго.

Камінь родоніт: магічні властивості ніжного талісмана

Родоніт – загальновизнаний талісман залучення багатства. Однак він не зробить свого господаря мільйонером за день, тиждень, місяць або навіть рік. Родоніт буде поступово і плавно сприяти вашому просуванню по службі, допоможе знайти потрібну нішу в бізнесі, дасть вам шанс заробити, докладаючи всі свої зусилля у відповідному руслі. Подібно амазониту, цей мінерал поступово збільшить вашу привабливість, проте вам доведеться набратися терпіння або подбати про свій гардероб, зовнішньому вигляді і зачісці, а також постаратися більше спілкуватися і частіше заводити нові знайомства.

Камінь родоніт Магічні властивостіРодоніт - ніжний і делікатний талісман. Він підходить чуттєвим творчим людям з тонкою душевною організацією: художникам, поетам, письменникам, дизайнерам.

На Сході родониту приписують вміння залучати любов і з'єднувати серця і пробуджувати приховані таланти. Він вчить радіти кожному прожитому мігу і сприймати глибину відбуваються щодня подій.

Цей камінь благотворно впливає на вилікування душевних та тілесних ран, прискорює процес одужання після травм і переломів. Він корисний при легких нервових розладах, підвищеної стомлюваності і неуважності. Жінкам, бажаючим швидше завагітніти, рекомендують тримати вдома виробів з родоніту носити як прикраси на шиї або на зап'ясті.

Якому знаку зодіаку підходить родоніт

Камінь родоніт Магічні властивостіАстрологічних протипоказань камінь родоніт не має. Магічні властивості його однаково корисні як вогненним і повітряним, так і водним і земляним знакам зодіаку. Він не чинить лихого впливу, його чиста енергетика і благодатна. Вважається, що краще всього родоніт підходить Терезам і Близнюкам, для них його вплив позначається набагато швидше в силу їх підвищеної чутливості до магії цього каменю. Іншим для досягнення ефекту потрібно буде достатньо довго взаємодіяти з родонітом. Жінки, як правило, більш сприйнятливі до його магічну силу, ніж чоловіки. Діти і підлітки більш сприйнятливими до неї, ніж люди у віці. Оптимальним буде використання родоніту в якості талісмана для дітей, юних дівчат і незаміжніх жінок, або молодят, які бажають швидше знайти дитину. Браслет з родоніту підвищує розумові здібності власника і підвищує шанси на щасливе і довге життя.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...