Камінь опал. Магічні властивості благородного мінералу

Опал відрізняється різноманіттям видів і забарвлень. Вони бувають білими, чорними, зеленими, прозорими (гиалит), жовто-червоними, червоними із зеленою облямівкою (королівський опал) і блакитними з червоними вкрапленнями (джиразоль). Існує також камені більш складного забарвлення: вогненний опал, лехос-опал і матричний опал. В залежності від типу забарвлення, камінь опал може проявляти магічні властивості різної інтенсивності. Втім, найбільш часто зустрічається звичайний опал, переливається відразу декількома квітами.

Камінь опал. Магічні властивості благородного мінералуВ Індії з давніх часів і до сьогоднішніх днів опал вважають кращим каменем для ясновидців, тому що він здатний відкривати душу і просветлять розум, допомагаючи передрікати майбутнє. Індійці також вважають, що опал потрібно надягати, в якості амулета зростання, дітям.

В країнах Європи опал вважають каменем віри, любові, щирої доброти. На Сході його вважають підступним і віроломним каменем, приборкати невгамовну енергію якого під силу не кожній людині.

Чим славиться камінь опал, і які його магічні властивості

Багатоликість і багата колірна палітра опала відбивається і на його магічних якостях. Цей камінь може підняти ваші таланти до небес, однак все може зруйнуватися в одну мить, якщо ви піддастеся неробства та лінощів, не завершивши почате. Опали не люблять нероб. І, навпаки, вони щедрі на залучення до успіху людям діяльним, творчим і активним.

Опал здатний навчити свого власника дару передбачення, вміння швидко думати і миттєво приймати правильні рішення. Особливо великий магічний потенціал каменю-віщуна біля чорного опала. Білий опал – камінь більш спокійний, він підходить людям, що живуть розміреним життям, навіть домосідів і літнім. Йому властиво наділяти господаря терпимістю, холоднокровністю і толерантністю.

В якості лікувального амулета опал використовують рідко, набагато рідше, ніж нефрит. Іноді його рекомендують носити при затяжних депресіях і підвищеній стомлюваності. Деяким опал допомагає позбавитися від м'язових болів і спазмів, а також заспокоює розлади шлунково-кишкового тракту. Білий опал здатний трохи зменшувати головний біль і зняти втому або нудьгу. Чорний опал в лікувальних цілях на сьогоднішній день використовувати не прийнято.

Камінь опал. Магічні властивості благородного мінералуЯкому знаку зодіаку підходить опал

Враховуючи агресивність і підступність енергетики, яку несе в собі камінь опал, магічні властивості його під силу приборкати не всім знакам зодіаку. Непогано можуть впоратися з ними Тельці, Стрільці, Терези і Водолії. Ідеально будуть взаємодіяти з цим примхливим каменем Риби. Овни, як правило, з опалами не дружні. Винятком можуть стати лише білий і вогненний опал. Чорний опал буде повністю підвладний Скорпіону. Опали з зеленуватими вкрапленнями можуть підійти окремим Козерогам. Левам можна ризикнути скористатися прозорим варіантом опала, але тільки в якості тимчасового амулета.

Пам'ятайте завжди, що незалежно від вашого знаку зодіаку, і від кольору самого каменю, опал вимагає від власника постійного руху, активної участі в різних проектах, постійного пошуку себе і великих творчих звершень. Втім, нетривалий носіння опала в якості прикраси ще нікому не приносила ніякої шкоди. Опал повною мірою виявляє свій вплив лише при безпосередньому контакті зі своїм господарем. Лежить у скриньці або на полиці, він повністю нешкідливий і безпечний.

Схожі статті:

 • Що може камінь смарагд: магічні властивості дорогоцінного мінералу

  Такий притягальний і дорогий, смарагд часто використовується в ювелірних прикрасах. Він дуже красивий, тієї холодної і витонченою красою, яку ми найбільше цінуємо в дорогоцінних каменях. Камінь с...

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...