Камінь, обсидіан: магічні властивості

Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо красиві обсидіани з веселкою кольорів. Такі екземпляри обсидіану називають павиним хвостом.

Вважається, що своє незвичайне ім'я камінь цей отримав від імені римського воїна Обсидия, який привіз його в Рим з Ефіопії. Втім, і зараз, і в минулому мінерал обсидіан у різних народів мав і має різні назви. У Закавказзі вважають, що цей мінерал потрапить на Землю з пекла. Саме тому тут його і зараз називають уламком пазурів сатани. Апачі нарекли обсидіан сльозами апачів.

Камінь, обсидіан: магічні властивості

Застосування обсидіану

Обсидіан – недорогий мінерал, і прикраси з нього теж дешеві – намиста, підвіски, брелки. Роблять з нього і предмети інтер'єру, невеликі скульптури. Але саме корисне своє застосування обсидіан знайшов в будівництві. Стародавні використовували ріжучі властивості обсидіану для виготовлення копій, ножів і стріл. Робили з нього і дзеркала.

Магічні властивості обсидіану

Цей мінерал – провідник правди та істини. Він надзвичайно корисний людям, які довго не можуть знайти точні і правдиві відповіді на свої внутрішні розбіжності з собою. Під впливом обсидіану всі негативні думки і почуття оголюються своєї самої непривабливої стороною для того, щоб людина змогла зрозуміти їх справжнє значення і відмовитися від них. Цей камінь не тільки звільняє свого господаря від чорних думок. Він підказує, що потрібно зробити, щоб тупикова ситуація вирішилася швидко і без особливих наслідків.

Камінь, обсидіан: магічні властивості

Великі здібності обсидіану до захисту. Ці його здібності повторюють таланти тигрового ока. Він утворює навколо свого власника щось на зразок захисної шкаралупи, крізь яку неможливо пробитися навроків, псування та іншим негативний впливів. Особливо цей камінь корисний слабким, чутливим натурам, близько до серця приймає будь-яку неприємну для себе ситуацію.

Будь-якій людині обсидіан допоможе розібратися в причинах виникнення труднощів і підкаже, як з ними впоратися.

Допомагає обсидіан віруючим людям зміцнитися у вірі і відводить спокусливі гріхи, застерігає від здійснення непорядних вчинків і розпусти. Найтяжчі гріхи і гріховні думки покинуть людини, якщо він закличе на допомогу цей мінерал. Обсидіан, покладений в області пупка або паху, здатний зарядити енергією і підвищити імунітет.

Кожен господар цього дивовижного каменю повинен знати, що після використання він потребує очищення, інакше його магічна сила вичерпається, і досить швидко. Крім того, цей камінь може стати небезпечним і підступним, тому носити його часто або тривалий час небажано, інакше творчий потенціал людини знизиться.

Лікувальні властивості обсидіану

Вважається, що обсидіан здатний вилікувати застуду, якщо вона виникла в результаті сильного переохолодження. Прикраси з обсидіану, які носять на шиї або грудях, сприяють очищенню печінки, знижують артеріальний тиск, зміцнюють імунітет, нормалізують роботу нирок і шлунка. Головне – використання обсидіану в лікувальних цілях має бути помірним, щоб не нашкодити.

Камінь, обсидіан: магічні властивості

Астрологія і обсидіан

найближча до обсидиану знак Зодіаку – Козеріг. Всі магічні сили обсидіану для цього знака розкриються повною мірою. Саме для цього знака вулканічний син стане талісманом і оберегом.

Корисно носити прикраси з обсидіану представникам знаків Лев, Близнюки, Водолій і Стрілець. А ось для Раків і Дів обсидіан нічого магічного не приготував. Втім, шкоду людям, народженим під цим знаком, обсидіан теж не принесе.

Схожі статті:

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь беломорит: магічні властивості

  Самоцвіт беломорит по своїй красі дуже нагадує місячний камінь або перли. Незвичайне назва – беломорит - камінь цей отримав за назвою Білого моря, поруч з яким, в Карелії, він і був знайдений ака...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь котяче око: магічні властивості

  Цей камінь з оптичним ефектом, дійсно схожим на таємничий очей кішки, насправді різновид кварцу, а точніше хризоберилу. Він подібний справжньому котячого ока з-за прозорою смужки, що проходить по...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...