Камінь нефрит: магічні властивості, зцілення тіла і душі

Нефрит – це, зазвичай, напівкоштовний камінь зеленого або темно-зеленого кольору. Зрідка зустрічаються ці камені інших кольорів: чорного, блакитного, жовтого або білого. Червоний нефрит в Китаї називають «півнячим». Камінь нефрит володіє потужною життєдайною енергетикою. Магічні властивості нефриту здатні пробуджувати найкращі людські якості.

Камінь нефрит: магічні властивості, зцілення тіла і душіЛюдина, що носить талісман з нефриту, не може бути злим за визначенням. Благодушність, мягкосердечность, чуйність і здатність до співчуття він вбирає від каменя усіма фібрами душі.

Нефрит у стародавньому Китаї шанували як символ безсмертя. Його носили люди, сильні духом: відважні воїни, великі мудреці, владні правителі. Багато народи застосовували цей камінь при виготовленні атрибутів влади та культового служіння богам. Донині, нефритові фігурки носять з собою люди цілеспрямовані, відчайдушні і проникливі.

Нефрит – камінь мужніх і чесних людей. Людей з темною душею, злобний, брехливий і недалекий не зможе довго носити його. Чиста енергетика каменю буде емоційно обпалювати такого господаря, поступово вимотуючи його до межі.

Чим знаменитий камінь нефрит. Магічні властивості та лікувальна сила

Нефрит з давніх часів використовувався у всіх магічних обрядах, як один з найбільш енергетично потужних каменів. Ацтеки, наприклад, робили з нефриту ножі для людських жертвоприношень. Монголи прикрашали нефритом зброю та одяг. Буддисти вірили, що трон Будди повністю нефритовий.

Вважається, що нефрит допомагає позбутися комплексу невдахи. Самий останній лузер здатний повірити в свої сили, якщо буде хоча б раз або два в день торкатися до цього каменю. Особливих успіхів носіння талісмана з нефритом допомагає досягти у професійній діяльності.

Нефрит здатний зігрівати душу і лікувати тіло. Його прикладають до ударів і синців. Він здатний зменшити біль при ревматизмі. Нефритові палички, валики та інші інструменти з нефриту широко застосовуються при лікувальному масажі. Зелений нефрит при частому носінні покращує сон. Надзвичайно корисні прикраси з нефриту для вагітних жінок в якості заспокійливого амулета.

Якому знаку зодіаку підходить камінь нефрит

Камінь нефрит: магічні властивості, зцілення тіла і душіНефрит, на відміну від агресивних каменів начебто рубіна , підходить всім знакам зодіаку. Особливої гармонії ці камені досягають з Водоліями, Раками і Рибами. Дівам камінь нефрит приносить щастя. Магічні властивості нефриту виявляються для них у досягненні сімейного щастя і гармонії у відносинах і сексуального життя. Терезам нефрит може подарувати ясність розуму і вміння легко викрутитися з будь-якої колотнечі. Скорпіонів цей камінь може змусити змінитися на краще, навчитися розуміти і цінувати оточуючих. Стрільцям нефрит несе стабільність і розсудливість, а Козерогам – врівноваженість і обережність.

Для всіх знаків камінь нефрит здатний привнести в життя масу позитивних змін. Комусь він допоможе впоратися з проблемами в особистому житті, комусь поліпшить сон і апетит. А хто-то з його допомогою може відчути в собі досить сил, щоб згорнути будь-які гори. Ступінь впливу нефриту на кожного окремої людини може бути різною. Іноді роль цього каменя може бути зовсім незначною, майже непомітною. Але важко передбачити, коли властивості нефриту розкриються на повну потужність. Можливо, з вашим талісманом це відбувається прямо зараз.

Схожі статті:

 • Камінь берил. Магічні властивості і бадьорість для тіла і душі

  Берил має багато різновидів, напрямків і назв. Так, зелений берил називається смарагдом, прозоро-блакитний – аквамарином, темно-синій – августитом. Існують також блідо-блакитний берил (баццит), р...

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...