Камінь магічні властивості гранат

Бордовий або яскраво-червоний, гранат привертає загальну увагу. Це один з найбільш благородно виглядають каменів. Найяскравіші гранати, нагадують тліючий вуглик, в давнину називалися карбункулами. У Київській Русі гранати називали опаль. Камінь гранат має деякі магічні властивості, які можуть відрізнятися у кожній його різновиди. До них відносяться альмандин, андрадид, піроп, хризоліт, гросуляр та інші цікаві камені.

Камінь магічні властивості гранатСаме найменування «гранат» дав каменю середньовічний алхімік А. Магнус, який порівняв яскраво-червоні камені зі спілим фінікійським фруктом. У ті ж часи і раніше було прийнято вирізати з особливо великих шматків граната фігурки і профілі правителів, богів або просто знатних осіб.

Зараз гранат не тільки носять як прикраси і роблять з них дорогі предмети мистецтва, але і широко застосовують їх у приладобудуванні. Правда, для створення електроніки найчастіше використовуються штучні гранати, які не мають жодних позитивних містичних якостей.

Камінь гранат. Магічні властивості «стиглого» самоцвіти

Незважаючи на багатство колірної палітри, гранат в давнину вважали виключно «чоловічим» каменем, відповідним переважно мужнім воїнам. Звичайно, часи змінюються. Нинішні емансиповані жінки відвагою не поступаються середньовічним воїнам. Тому зараз прикраси з граната носять дуже багато представниць не такого вже й слабкої статі.

Вважається, що гранат притягує гарячі вогненні пристрасті, нестримну і палку любов. І, в той же час, гранат здатний давати своєму господареві перевагу перед будь-якими суперниками і здатність керувати оточуючими. Як і, приміром, лабрадор, цей камінь залучає удачу у багатьох справах. І, звичайно, ж, гранат прекрасно гармонує з будь-якими творчими поривами свого господаря, особливо якщо він поет, письменник або художник.

Якщо носити гранат у срібній оправі, то можна не боятися сезонних застуд і сміливо їсти морозиво на морозі: у граната є властивість зміцнювати імунну систему власника. Навіть якщо ви захворієте, гранат не дасть хвороби повністю заволодіти вами. Ваш організм в змозі впоратися з надокучливими вірусами, причому йому не потрібні для цього ніякі таблетки і сиропи. Кільце з гранатом, особливо золоте, перешкоджає виникненню мігрені і служить таким собі «громовідводом» поганих думок і вчинків.

Якому знаку зодіаку підходить гранат

Ідеально підійде гранат Козерогові. Він допоможе цьому знаку у всіх життєвих негараздах, наділить невтомною енергією і відкриє всі шляхи. Для вогняних знаків зодіаку гранат апріорі буде гарний, як і будь-який інший яскравий камінь. Однак їм, а також Тельцям, астрологи рекомендують саме яскраво-червоні гранати. Водоліям і Ваг радять гранати з зеленуватим відтінком.

Камінь магічні властивості гранатРибам і Ракам камінь гранат не дуже підходить, їм краще підібрати підходящий камінь свого знаку зодіаку. Магічні властивості цього мінералу надто активні для таких ґрунтовних осіб. Тільки якщо людина, що народилася під одним з цих двох знаків, володіє міцним характером і бурхливим темпераментом, що трапляється серед них не часто.

Іншим знакам носити гранат можна, особливо це стосується молодих дівчат і жінок. Темні гранати підходять зрілим жінкам, матерям. Світлі і безбарвні камені стануть непоганим амулетом для хлопців або чоловіків. Червоні гранати варто носити чуттєвим натурам. Для лікувальних цілей підійде будь-який різновид граната.

Категорично не підійде гранат лише пасивним і патологічно ледачим людям. Він лише поглибить їх зневіру, позбавивши останньої можливості змінити себе.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...