Камінь котяче око: магічні властивості

Цей камінь з оптичним ефектом, дійсно схожим на таємничий очей кішки, насправді різновид кварцу, а точніше хризоберилу. Він подібний справжньому котячого ока з-за прозорою смужки, що проходить по центру обробленого камінця. Таку ж особливість мають такі камені, як місячний камінь, аквамарин, кварц і апатит. Однак, у хризоберилу цей ефект найбільш виражений, тому титул Котячого ока отримав тільки він.

Камінь котяче око: магічні властивості

Магічні властивості котячого ока

Цей мінерал багато століть поспіль вірою і правдою служив шаманів і чаклунів. А ось славу гарного ювелірного прикраси він здобув тільки в кінці 19 століття, коли один знатний англієць, принц Артур, подарував кільце з цим каменем своїй нареченій. Після цієї події почався буквально зоряний час для котячого ока. Вироби з нього стали модними в середовищі знатних і багатих людей, а прикраси з нього продавали за великі гроші. Цей камінь, якщо він справжній, а не підробка, і сьогодні коштує недешево, приблизно стільки ж, скільки коштує алмаз. Варто зазначити при цьому, що підроблений очей кішки виглядає значно яскравіше і красивіше оригіналу.

Якщо ж говорити про магічні властивості хризоберилу, то ними мають виключно справжні камені. А вони вражають. Вважається, що носіння котячого ока може вберегти навіть від майбутньої смерті.

Цей таємничий камінь має властивість налаштувати свого господаря на позитивний лад, звільнити від усіх поганих бажань і думок. Людина, що володіє хризобериллом, мимоволі стає на шлях самовдосконалення і гармонічного розвитку. Всі пороки – ревнощі, жадібність, заздрість залишають того, хто любить і цінує цей магічний мінерал.

Вкраплення золотистого кольору надає цьому каменю здатність збагатити свого господаря, принести йому сімейне щастя і благополуччя.

Камінь котяче око: магічні властивостіКотяче око, подарований коханою, напевно допоможе домогтися її розташування. Камінь цей – справжній миротворець. У будинку, де він зберігається, ніколи не буде сварок і чвар. Особливо ця обставина слід врахувати тим, хто не може знайти спільну мову зі своїми дітьми. Корисний котяче око і для свариться по дрібницях подружжя. Юнаки і дівчата, які вступають у доросле життя неодмінно повинні мати вироби з котячого ока. Він стане для них справжнім оберегом, допоможе уникнути багатьох помилок на шляху до зрілості і мудрості.

Лікувальні властивості котячого ока

Цілющі здібності котячого ока безпосередньо залежать від його кольору. Добре відомі і багаторазово перевірені його можливості виліковувати психічні розлади, позбавляти від різного роду фобій, нав'язливих думок, страхів, нічних кошмарів. Якщо носити при собі або зберігати в будинку вироби з котячим оком, то всі отримані травми – переломи, розтягнення, удари, синці і гематоми проходять значно швидше і не мають жодних наслідків. Більш того, цей камінь здатний передбачити, про що насувається травми або захворювання своєму власникові зміною свого фізичного стану: камінь змінюється на дотик.

цей мінерал Допомагає посилити захисні властивості людини і оберігає всіх домочадців від застуди і травм.

Яким знакам Зодіаку підходить котяче око

найбільше сприятливий котяче око для людей, народжених під знаками Рака та Скорпіона. Ці люди, якщо вони мають вироби з хризоберилу, придбають справжнього цілителя і захисника. Для них він буде проявлятися тільки в самих цінних своїх якостях. Єдине застереження – носити цей камінь потрібно, не поєднуючи його з іншими мінералами.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...