Камінь кахолонг: магічні властивості

Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує своїх власників не одне століття. Молоком священної корови називають кахолонг індійці. Пов'язано таке повір'я з легендою, згідно з якою кахолог з'явився на землі від крапель молока корови, які, капаючи, перетворювалися в камінці неймовірної краси. В цій державі лише високопоставлені особи мали право прикрашати свої оселі або носити прикраси з кахолонгом.

Камінь кахолонг: магічні властивості

Монголи порівнюють цей мінерал з лотосом – символом чистоти і целомудренности. Він дійсно зовні дуже ніжний і витончений. Недарма його іноді називають перловим агатом. Вважається, що свою назву кахолонг отримав від калмицьких слів каха і холонг, що означає річка і камінь. Будучи породженням водної стихії, кахолонг (у всякому разі деякі його різновиди), перебуваючи в руках у людини, яка боїться води і при намоканні і подальшому висиханні може навіть розтріснутися.

По суті справи кахолонг – це не самостійна група самоцвітів, а одна з різновидів опала. Напевно, також, як і опал, основне своеиспользование кахолонг отримав, як матеріал для ювелірних прикрас. Але він також високо цінується в якості матеріалу для оформлення інтер'єрів, виготовлення сувенірної продукції.

Магічні властивості кахолонга

Камінь кахолонг: магічні властивості

Цей молочно – білий камінь (іноді зеленуватий, блакитно-зеленуватий, болотно-зелений або зеленувато-бурий) має явно виражені магічні властивості. Чистий білий колір і скляний блиск – це особлива перевага кахолонга перед іншими її представниками. І магічні властивості молочно-білого мінералу також набагато сильніше, ніж у інших його різновидів.

Цнотлива чистота цього каменю підходить більш всього невинним людям, непорочною, з чистими задумами і благородними вчинками. Ось чому цей камінь традиційно вважається придатним для юних дів, тільки-тільки вийшли у світ і збираються заміж. Цим дівчатам кахолонг може надати серйозну допомогу в залученні уваги потенційних женихів. Не мають великого життєвого досвіду молоді дружини знайдуть терпіння і зможуть зробити все, щоб «любовний човен не розбився об побут». Милосердя, участь, повагу до оточуючих здатний подарувати своєму власникові цей незвичайний камінь.

Зовсім немислимим способом кахолонг вміє відчувати ті ж емоції, що і його господар: так само радіє або сумує, проживає миті щастя і почуття втрати. Саме тому такий чутливий мінерал не варто мати нестриманим людям, злим або запальним.

Лікувальні властивості кахолонга

Камінь кахолонг: магічні властивостіКахолонг, без сумніву, дамський доктор. Його неодмінно слід мати вагітним жінкам, особливо в останні тижні перед пологами. Вважається, що пологи при дотриманні цього ритуалу будуть легкими, а дитина народиться здоровим.

Носіння виробів з кахолонга може допомогти організму звільнитися від шлаків. Зміцнює цей чистий камінчик нервову систему. Молочно – білий кахолонг, при тривалому спогляданні його краси, може трохи знизити очний тиск.

Знаки Зодіаку і ставлення до них кахолонга

Запальні Овни і нестримані Скорпіони ніколи не знайдуть спільної мови з кахолонгом. Цей камінь їм просто протипоказаний. Всі інші знаки Зодіаку можуть мати в своїй скриньці прикраси і кахолонгом і використовувати їх з користю для свого здоров'я і самопочуття. Особливо підходить кахолонг народженим під знаком Терезів. Ці його власники за допомогою цього мінералу зможуть поліпшити свій добробут, він принесе їм удачу і гарний настрій.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь котяче око: магічні властивості

  Цей камінь з оптичним ефектом, дійсно схожим на таємничий очей кішки, насправді різновид кварцу, а точніше хризоберилу. Він подібний справжньому котячого ока з-за прозорою смужки, що проходить по...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...