Камінь яшма Магічні властивості

Яшма – один з самих перших каменів, використовуваних людьми для прикраси. Ще у часи раннього палеоліту, наші далекі предки робили з яшми намиста та обереги від злих духів. За допомогою яшми забобонні первісні мисливці намагалися залучити велику здобич і уникнути загибелі від бивнів і копит мамонтів. З тих давніх пір камінь яшма дарує свої магічні властивості людству.

Камінь яшма Магічні властивостіВ Римській Імперії існував звичай під час важкої хвороби носити на шиї шматок яшми, на якому було викарбовано ім'я хворого. Вважалося, що це вбереже від смерті і допоможе швидше видужати.

Ще зовсім недавно (за мірками історії, звичайно), в XVIII-XIX століттях, з цього самоцвіту майстри виготовляли багатим російським поміщикам фігурні вази, шикарні каміни і інші чудові і дорогі предмети інтер'єру. Зараз такими оригінальними речами можна помилуватися лише в музеї або в складі приватної колекції любителів антикваріату.

Яшма може бути самих різних колірних відтінків. Головна її риса – повна непрозорість і дивовижна твердість у поєднанні з підвищеною в'язкістю.

Камінь яшма, магічні властивості і здатність продовжувати життя

Яшма в багато часи використовувався в різних магічних обрядах. Досить часто цей камінь використовувався і продовжує використовуватися для внутрішнього оздоблення храмів деяких світових релігій. І від зовсім не випадково. Яшма допомагає налаштуватися на благочестивий лад, очистити помисли, заглянути всередину душі, обдумати свої вчинки і переглянути погляди. Як і камінь циркон, вона сприяє посиленої концентрації думки і почуттів.

у середні століття Алхіміки використовували яшму у своїх дослідах, намагаючись знайти філософський камінь, який перетворює в золото будь-який предмет.

У сучасному світі яшму носять у складі амулетів ті, хто бажає продовжити своє життя, і хоче надовго залишитися молодими. Яшма також зберігає подорожніх у дорозі, оберігає слабких духом людей від бід і чужого впливу, не дає зробити ні один необдуманий вчинок, позбавляє солдатів і інших воїнів страху в небезпечний момент. Яшма корисна вагітним та породіллям, маленьким дітям і людям похилого віку.

Якого знаку підходить яшма

Як цілком доброзичливий і спокійний камінь, яшма та її магічні властивості підійдуть кожному. Самий чудовий ефект від носіння цього самоцвіту досягнутий Діви. Він пом'якшує їх зазвичай резковатое поведінка, допомагаючи краще налагодити контакт з оточуючими. Добре впливає цей камінь і невпевнених у собі Риб. Завдяки води яшмові талісману вони стають більш сміливими, легше йдуть поставленим цілям, більшого домагаються в житті. Астрологи рекомендують яшму також відповідальним і серйозним Стрільцям, а також спокійним, але рішучим Тельцям. І тим, і іншим цей амулет буде корисний у багатьох починаннях, важких справах і любовних інтригах.

Камінь яшма Магічні властивостіВважається, що яшма не рекомендується Овнам і Близнюкам. Що ж, існує багато прекрасних і могутніх самоцвітів, придатних для цих знаків зодіаку набагато більше.

Всім іншим камінь яшма цілком підійде. Довголіття і міцне здоров'я він забезпечує, як правило, людям активним і працьовитим. Зберегти красу і молодість він допоможе переважно оптимістам і ніколи безжурним персонам.

В якості прикраси яшму можуть носити все. Тим, кому вона протипоказана за магічного впливу, не повинні надягати її частіше, ніж 2 дні на тиждень. Бажано носити яшму в оправі з благородних металів.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...