Камінь гематит: магічні властивості

Камінь гематит, широко використовуваний для виготовлення ювелірних прикрас, отримав свою назву від грецького слова haima – кров. Оксиди заліза, що входять до складу гематиту, роблять його, дійсно, схожими на запікшу кров. Крім того, при шліфуванні гематиту його порошок забарвлює охолоджуючу рідину в червоний колір. І природно, що такі якості цього мінералу надають йому не тільки таємничість, але і особливу магнетичну силу. Історія цього каменю оповита забобонами і легендами.

І не без підстав.

Камінь гематит: магічні властивості

Магічні властивості гематиту

Здавна гематит вважається найсильнішим каменем серед каменів-захисників. Воїни минулого зашивали шматочки гематиту в одяг, щоб захистити себе від ран у битвах. Захищаючи свого господаря, гематит надає йому хоробрості і відваги, допомагає в боротьбі з ворогами.

Гематит готовий захистити будь-кого, хто поставиться до нього з любов'ю і турботою. Важливо, що гематит не тільки дарує своєму власникові фізичний захист, він надає почуття впевненості у своїй невразливості і позбавляє від страху. При носінні виробів з гематиту людина отримує великий заряд енергії, яка ніколи не буде витрачена марно. Камінь цей підходить тільки сильним духом людям. Слабких енергетичний вплив гематиту може збити з пантелику, налякати і навіть спровокувати на необдумані дії.

Людям, тримає камінь за пазухою, гематит може принести багато неприємностей - цей камінь не любить творити зло, завдавати шкоди і псування людям. Сам гематит потребує захисту від зовнішніх впливів, мінерал він дуже тендітний.

Захисні якості гематиту будуть подвоєні, якщо вироби з нього попередньо освятити в церкві. Крім того, діяти на благо людини гематит може тільки в тому випадку, якщо обрамлено срібною оправою.

Гематит по праву можна назвати каменем для гармонізації сексуальних відносин. Так само як кварц, особливо рожевий, гематит здатний розпалити пристрасть тим зрілим парам, у яких вона згасла, і нормалізувати сексуальні відносини юним закоханим. Будь-якому молодому господареві гематит допоможе подолати боязнь своїх сексуальних бажань і страх перед інтимною близькістю.

Кривавий камінь на службі здоров'я

Камінь гематит: магічні властивостіСпорідненість з кров'ю, безумовно, робить гематит корисним, насамперед, для лікування захворювань, пов'язаних з нею. Кровотечі, анемія, гемофілія, слабка кровоносна система, онкологічні захворювання кровоносної системи – ось основна сфера для цілющої дії гематиту. Лікує гематит і підвищений кров'яний тиск.

Носіння гематиту покращує роботу печінки і селезінки. Для людей, які страждають підвищеною вагою, важливо знати, що цей мінерал збільшує шанси на схуднення. Допомагає гематит у професійній діяльності лікарів, лікує захворювання крові, особливо хірургів.

Порошок з гематиту з давніх часів використовують у лікуванні очних хвороб. За допомогою цього порошку лікують викривлення хребта, позбавляються від судом в м'язах. Заспокійливі якості показав порошок з гематиту і при лікуванні безсоння.

Гематит і знаки Зодіаку

Цей камінь надзвичайно вибірковий в знаках Зодіаку. Він абсолютно протипоказаний Терезам, Рибам і Близнюкам. Всі інші астрологічні знаки можуть мати і носити вироби з гематиту. Особливо сприятливий гематит Скорпіонам. Людям цього знака вироби з гематиту допоможуть завершити будь-яку справу з позитивним результатом. Головне, щоб гематит був обов'язково оправлений сріблом. Чоловіки-Скорпіони повинні носити перстень з гематитом на вказівному пальці правої руки. Скорпіонам-жінкам корисно надягати кільце з гематитом на вказівний палець лівої руки.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...