Камінь флюорит: магічні властивості

Не знайти на землі другого такого каменю, який би мав стільки різних забарвлень як флюорит. Його кристали можуть бути зовсім безбарвними, рожевими, бузковими, оранжевими, зеленими, жовтими. Не випадково його ще називають фальш-каменем. Навіть вчені не завжди могли відрізнити флюорит від рубіна, аметисту або топазу, так сильно він буває схожий на інші виробні або дорогоцінні камені. Проте з часом стало ясно, що у флюориту є істотні відмінності від усіх каменів-двійників: кристали його в темряві світяться, а розчинений у сірчаній кислоті флюорит залишає на склі незмивний слід. Дивне ж назву флюорит цей камінь отримав від німецького вченого Р. Агріколи, який зауважив, що цей камінь допомагає легко відокремлювати руду від шлаків. Флюорит в перекладі означає – плинний, тому флюорит іноді називають плавиковым шпатом.

Камінь флюорит: магічні властивості

Магічні властивості флюориту

В магічній практиці флюорит давно вважається чи не найсильнішим мінералом. Так само, як чароїт, цей камінь допомагає людям, легко збудливим, нервовим, впертим опонентам. Незговірливі під дією флюориту починають легко домовлятися, збудливі знаходять олімпійський спокій, вперті стають м'якими і поступливими. Особливо хороший цей камінь для скандальних, примхливих дівчат і жінок, які ніяк не можуть впоратися зі своїми емоціями.

Цей магічний камінь допомагає коханим налагодити відносини, знайти гармонію у своїх почуттях і емоціях.

Флюорит називають каменем вчених, сподвижників науки, творчо мислячих людей. Він цілком може допомогти знайти натхнення для ведення наукових робіт, причому, воно буде мати тривалий термін дії. Під дією флюориту посилюються аналітичні здібності людей. Вироби з флюориту, використовувані в якості талісмана, чудово оберігають людину, відводять від нього всі неприємності. У важких життєвих ситуаціях флюорит може надати неоціненну допомогу, давши господареві спокій і впевненість у своїй правоті.

Всі ці магічні властивості флюориту відкриваються тільки для людей тонких, чесних і відкритих. Грубих і недостойних господарів флюорит ігнорує, вони ніколи не дочекаються від нього допомоги і підтримки.

Камінь флюорит: магічні властивості

Лікувальні властивості флюориту

Наші сучасники давно стали заручниками негативних наслідків цивілізації. Одними з таких наслідків є стреси, часті головні болі, безсоння, підвищена втомлюваність. Стравиться з цими неприємними явищами флюорит допоможе без особливих зусиль. У власників флюориту нормалізується сон, поліпшується самопочуття. Позитивно впливає флюорит на роботу серцевого м'язу, судини головного мозку, так і роботу самого мозку він покращує.

Дуже корисний флюорит метеозалежним людям, при носінні прикрас з флюориту ці люди перестануть відчувати слабкість і нездужання при наближенні зміні погоди.

Взагалі флюорит треба використовувати в поєднанні з методами офіційної медицини, тоді лікування займе менше часу і ніколи не матиме ускладнень.

Камінь флюорит: магічні властивості

Застосування флюориту

В якості сировини для ювелірних прикрас флюорит став використовуватися відносно недавно. Свою міцну нішу флюорит давно зайняв в якості в металургії, в керамічному виробництві для виготовлення глазурі і емалей. За допомогою флюориту виготовляють лінзи. Плавикова кислота, виготовлена з флюориту, допомагає наносити малюнок на скляні поверхні.

Астрологія і флюорит

Цей мінерал особливо сприятливий для народжених під знаками Водолія, Близнюків, Терезів, Козерога і Риб. Строго кажучи, всім знаки Зодіаку, крім Стрільця, флюорит не протипоказаний.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь котяче око: магічні властивості

  Цей камінь з оптичним ефектом, дійсно схожим на таємничий очей кішки, насправді різновид кварцу, а точніше хризоберилу. Він подібний справжньому котячого ока з-за прозорою смужки, що проходить по...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...