Камінь цитрин Магічні властивості

Кварц золотистого кольору має власну назву – цитрин. За колір його іноді називають «помилковим топазом», хоча це зовсім інший камінь. Цитрин має власні магічні властивості. У давнину люди вважали, що цей самоцвіт коли ввібрав у себе сонячні промені, і вони застигли в ньому навіки. Тому від цитрину очікували сонячної і радісної енергії, тепла, захисту.

Камінь цитрин Магічні властивостіДеякі античні розумники намагалися амулетом з цим каменем відлякати отруйних змій. Римські сенатори носили амулети з жовтим каменем, вважаючи, що він додає переконливості голосу і добре впливає на вміння красиво викладати свої думки. У середні століття кільце з цитрином одягали перед сном, щоб швидше викинути з голови пережиті за день емоції й заснути. Зараз цитрин носять як оберіг від усього злого й чужого.

Камінь цитрин: магічні властивості і запуск відновних здібностей організму

Цей камінь зарядить вас творчою енергією і жагою нових відчуттів. Але будьте обережні: він любить ризик і буде підштовхувати вас до швидкого прийняття важливих рішень. Пам'ятайте, що завжди перед дією варто трохи подумати.

Цитрин відрізняється від більшості каменів дивною особливістю: при його носінні у людини всі клітини органів і систем починають швидше оновлюватися, успішніше регенерують. Те ж саме відбувається і з душею. Емоційно чоловік, який нещодавно став носієм цитрину-талісмана, знову перероджується, стає іншою людиною. Зазвичай прокидається бажання жити не тільки для себе, більше допомагати оточуючим в дрібницях, радіти чужим успіхам. З таким амулетом можна йти по життю легко і приємно, залишаючи за собою більше посмішок, ніж похмурість і печалі.

В якості лікувального каменю цитрин набагато корисніше, ніж яшма. Завдяки животворному впливу цитрину швидше загоюються дрібні порізи, виразки, садна. Він допомагає краще відновлювати і накопичувати сили після хвороби. Цитрин корисний при нервовому перенапруженні, втома, підвищеному і зниженому тиску, надмірної збудливості, сезонних депресій. Його радять носити жінкам в період ПМС і при настанні клімаксу, як амулет, що запобігає занепад сил і поганий настрій.

Якому знаку зодіаку підходить цитрин

Цей камінь просто створений для Близнюків. Цей знак отримає від цитрину максимум його можливостей. Емоційний підйом і заряд бадьорості з легкою домішкою відчайдушності – це саме те, чого так не вистачає класичного Близнюка. Жінці, яка народилася під цим знаком, цитрин подарує вміння розбиратися в людях і загострить її вроджену інтуїцію. Чоловік-Близнюк може обрости успіх у фінансових справах і стати гуру в питаннях іміджу.

Камінь цитрин Магічні властивостіКамінь цитрин щедро раздарит магічні властивості і Левам. Для них цей талісман може стати основним, хоча його цілком можна поєднувати з багатьма іншими каменями. Він не примхливий і не вибагливий.

Діви теж зможуть легше і простіше ставитися до життя і відбуваються події, навчаться отримувати вигоду для себе і для інших з різних дрібниць. Можливо, вони нарешті визначатися зі своїми захопленнями або почнуть нову справу «усього свого життя».

Всім іншим знакам цитрин також цілком можна носити. Особливих протипоказань у нього немає. Це один із самих світлих (не тільки за кольором, але і по енергетиці) каменів. Він ніколи не приносить шкоди. Цитрин рідко стає об'єктом надмірного прагнення, але після придбання цього оберегу, його власник отримує незрівнянно більшу вигоду в емоційному плані, ніж, якщо б купив яхту або пароплав.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...