Камінь циркон магічні властивості

Крихкий циркон несе в собі величезний заряд енергії. Його з давніх часів нарікають каменем влади. Забарвлення циркону зазвичай буває коричневою різних відтінків: від світло-золотистого до майже чорного. Іноді циркон порівнюють з алмазом з-за схожої блиску. Крім того, він має здатність при нагріванні міняти колір. Після термообробки новий відтінок на деякий час зберігається, але ненадовго.

Камінь циркон магічні властивостіВеликі непрозорі примірники, пофарбовані в насичений зелений колір, можуть свідчити про підвищений радіаційний фон породи і навколишнього середовища. Буває, камінь циркон плутають з цирконієм (синтетичний алмаз, у якого магічні властивості відсутні зовсім), проте це різні камені.

Прозорий циркон називають матарским алмазом. Оранжевий або червоний циркон – це гіацинт. Сіамський циркон – це золотистий або солом'яного кольору камінь. Є й інші різновиди цього каменю, мають власні назви.

Циркон настільки гарний, що його необізнаній людині важко відрізнити від алмазу. При цьому коштує він набагато дешевше, а значить цілком підійде для того, щоб виглядати презентабельно з відносно невеликими витратами.

Камінь циркон, магічні властивості і їх лікувальна дія на людину

Циркон добре підходить людям чесним, прямим і скромним. Він допомагає їм відрізняти правду від брехні, не потрапляти під небезпечне вплив нечистих на руку хитрунів. Циркон підвищує вашу уважність і спостережливість багаторазово. Ці його якості корисні як студентам, так і всім людям, що займаються інтелектуальною працею, що вимагає концентрації думки.

Циркон робить свого господаря бадьоріше і веселіше, налаштовує на оптимізм. Його енергетика світла і виключно позитивна.

У давнину циркону приписували протизаплідні властивості. Вважалося, що якщо покласти шматочок цирконію на живіт, то зачаття не буде. Проте це небезпечна омана. Циркон навпаки, дуже благоволить до нового життя. Амулет з цим камінчиком підвищує шанси стати батьками в кілька разів, причому незалежно від того, хто з пари його носить. На відміну від піриту, цей камінь не зациклений на статевої приналежності господаря.

Камінь циркон магічні властивостіЯкому знаку зодіаку підходить циркон

Камінь циркон має настільки спокійними, добрими і врівноваженими магічними властивостями, що його можуть носити дуже багато знаки. Він однаково гарний і для Баранів і для Козерогів, і для Водоліїв. Леви і Скорпіони настільки ж легко зможуть радіти життю у всіх його барвах. як і більш поверхневі і добродушні Близнюки і Терези. Риби можуть стати з цирконом трохи більше самозакоханими і егоцентричним, однак це не завжди буває на шкоду. Ракам циркон не рекомендують у зв'язку з їх підозрілістю і схильністю до рефлексії, однак це стосується тільки Раків-самітників. Ті ж з них, хто живе в сім'ї та вже знайшли своє щастя, вже навчені життям не зациклюватися на собі. Їм циркон також піде на користь, надаючи оптимізму і покращуючи повсякденне настрій. Хороші якості циркону повною мірою проявляються для лідерів, людей, які звикли вести за собою і «запалювати» натовп. Він допоможе їм не охолодити свій запал, не розплескати сили на дрібниці. Творчі натури також знайдуть в цирконії відмінний амулет, заряджаючий фантазію і стимулюючий на нові неймовірні звершення і творіння.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...