Камінь бурштин магічні властивості

живий, таємничий і дивовижний з усіх каменів. Камінь бурштин отримав магічні властивості не тільки безпосередньо від тої тягучої смоли найдавніших дерев, від якої він стався, але і від тих живих істот, які навіки застигли в ньому. Бурштин в усі часи вважався символом квітучого здоров'я і довголіття, а також використовувався, як захисний амулет.

Камінь бурштин магічні властивостіБурштин прикрашав і оберігав людей на зорі цивілізацій. Стародавні гречанки одягали намисто з бурштину перед весіллям, щоб шлюб був щасливим і довгим. Римська знати, а слідом за ними й російські князі дарували амулети з бурштином своїм новонародженим спадкоємцям. Так вони оберігали несмышленышей від впливу злих духів, від гніву богів, від пристріту і хвороб.

Зараз бурштин активно використовують як прикраса, декоративний матеріал, талісман і як активний інгредієнт для деяких популярних лікарських засобів та Бадів.

Камінь бурштин: магічні властивості скам'янілості

Будучи, по суті, скам'янілої смоли, застиглою у безоднях стародавніх морів, бурштин містить потужну енергію земної і водного походження. Вона проникає і в душу господаря цього каменю. Фігурки з бурштину здатні вберегти ваш будинок від самозагорань і підпалів. Як і гранат, бурштин благоволить людям творчих, ненудних, оригінальних професій.

Дуже корисний бурштин для вагітних, породіль і матерів-годувальниць. Дитина, чия мати носить прикрасу з бурштином, зростає бадьорим, активним і веселим.

Камінь бурштин магічні властивостіБурштин – один з тих небагатьох каменів, лікувальні властивості якого офіційною наукою визнані ефективними. Янтарну кислоту додають в багато препарати. Вона позитивно впливає на прискорення обміну речовин, стабілізує роботу травної системи, стимулює кровотворення і допомагає позбавитися від багатьох симптомів застуди. Крім бурштинової кислоти, цей непростий камінь містить масу корисних мікроелементів, що робить бурштин кладезью цілющих можливостей для людей будь-якого віку.

Носіння бурштину на відкритих ділянках тіла сприяє полегшенню одужання при мастопатії, всіляких пухлин, наривів і шкірних захворювань. Він також досить активно нормалізує рівень гемоглобіну в крові, зміцнює нерви, заспокоює.

Якому знаку зодіаку підходить бурштин

Золотистий і благородний бурштин незрівнянний як прикраса, не кажучи вже про його надзвичайно могутність. Він підходить майже всім знакам зодіаку, за винятком одного лише Тільця. Камінь бурштин занадто активний, його магічні властивості більше і краще взаємодіють з пристрасними, захопленими натурами. Лев – найбільш сумісний з бурштином знак. Втім, такий наповнений різнобічної енергією камінь, сприятливо впливає на представників як вогняних, так і водяних знаків.

Камінь бурштин магічні властивостіОднак, з бурштином не все так просто. Цей дивовижний камінь здатний сам «обирати» свою людину. Комусь носіння бурштину піде на користь, а кого-то вкине в зневіру і дратівливість. У цьому останньому випадку, вам допоможе лише одне: або відмовитися від бурштину зовсім, або, якщо вам цей камінь з душі, спробуйте знайти другого такого ж людини, у якого його шматочок бурштину теж не прижився. Обміняйтеся своїми каменями, будучи в доброму гуморі, і побажайте один одному успіхів. Цей простий, але дієвий спосіб допоможе вам отримати бурштин, встиг скинути накопичену негативну енергію на чужу людину. Отже, вам буде простіше носити його і радіти первозданної природної лікувальної і магічній силі бурштину.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...