Камінь бичачий очей: магічні властивості

Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на вигляд і по своїм властивостям суворий і досить грізний. Насправді бичачий очей – різновид лабрадора. Завдяки наявності в ньому частинок інших мінералів, цей камінь має неоднорідне забарвлення. Атоми гематиту надають бичачого ока бурий, а часом і кривавий відтінок. Особливо червоний колір може проявитися на ньому, якщо камінь буде підданий термічній обробці.

Камінь бичачий очей: магічні властивості

Магічні властивості бичачого ока

Як і всі глазковые мінерали, наприклад, тигрове око або котяче око, бичачий очей володіє яскраво вираженими захисними властивостями, і справді ці властивості мають звірячу силу і міць. Камінь навіть важчає або тьмяніє при наближенні до чорної смуги в житті тієї людини, чиї здоров'я і життя знаходяться під його захистом. Уважний і чуйний власник бичачого ока обов'язково помітить зміну стану свого талісмана. Біди і переживання можуть обійти стороною людини, який придбає бичачий очей і стане дбайливо і з любов'ю ставитися до нього.

Наш герой бичачий очей – камінь активних людей, він не терпить неробства і нудьги, туги і смутку. Саме тому носити бичачий очей постійно не рекомендується, інакше господар цього енергійного мінералу втратить здатність відпочивати і розслаблятися після напруженої і важкої роботи. А ось тим, хто віддає перевагу активний спосіб життя, не терпить витрачати свій час на лежання на дивані, бичачий очей допоможе не тільки виконувати будь-яку роботу швидко, якісно і успішно, але і отримати повагу колег по роботі. Ця людина обов'язково стане авторитетом для оточуючих і допоможе домогтися розташування керівників.

Чинності і безстрашність принесе бичачий очей невпевненим у собі, закомплексованим людям. Вони під його впливом матимуть впевненість у своїх знаннях і професійних уміннях і напевно стануть успішними в професії.

Камінь бичачий очей: магічні властивості

Бичачий очей може стати оберегом не тільки для однієї людини: цілий колектив або окремо взята сім'я буде взята під захист. З цього виробного каменю, як правило, роблять ювелірні прикраси, мало виготовляється предметів інтер'єру. Тому простий шматочок цього мінералу досить покласти на видне місце, щоб повною мірою зрозуміти і відчути механізм його захисту.

Лікувальні властивості бичачого ока

Сильні як і магічні, так і лікувальні якості бичачого ока. Наприклад, цей могутній камінь може вилікувати навіть таке важко виліковне захворювання, як псоріаз. Якщо носити з собою шматочок бичачого ока він, поряд з тими методами лікування цієї хвороби, які використовує традиційна медицина, швидше призведе хворого на псоріаз до періоду ремісії. До того ж, періоди між загостреннями хвороби стануть помітно довше.

Добре допомагає бичачий очей нервовим, легко збудливим людям. Для них він стане засобом, що сприяє нормалізації тиску, нічного сну, заспокоєння розладнаних нервів. Здатний цей мінерал знімати негативні наслідки стресу, особливо, якщо він викликаний особистими або сімейними переживаннями.

Камінь бичачий очей: магічні властивостіНезамінним засобом цей камінь може бути для людей зі зниженим імунітетом, часто і важко хворіють. Простудні захворювання будуть обходити стороною власників цього каменю з потужною енергетикою.

Астрологія і бичачий очей

Бичачий очей і люди, народжені під знаком Тельця або народжені в рік Бика, безумовно, рано чи пізно повинні зустрітися. Адже бичачий знак буквально створений для них. Всі його магічні і лікувальні властивості будуть на сторожі їх інтересів цілодобово. Скорпіони, Водолії і Козероги теж знайдуть помічники в цьому мінералі.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь беломорит: магічні властивості

  Самоцвіт беломорит по своїй красі дуже нагадує місячний камінь або перли. Незвичайне назва – беломорит - камінь цей отримав за назвою Білого моря, поруч з яким, в Карелії, він і був знайдений ака...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь котяче око: магічні властивості

  Цей камінь з оптичним ефектом, дійсно схожим на таємничий очей кішки, насправді різновид кварцу, а точніше хризоберилу. Він подібний справжньому котячого ока з-за прозорою смужки, що проходить по...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...