Камінь беломорит: магічні властивості

Самоцвіт беломорит по своїй красі дуже нагадує місячний камінь або перли. Незвичайне назва – беломорит - камінь цей отримав за назвою Білого моря, поруч з яким, в Карелії, він і був знайдений академіком А. Е. Ферсманом.

Камінь беломорит: магічні властивості

Магічні властивості беломорита

Цей перламутровий самоцвіт – камінь порядку. Він розквітає в руках людей акуратних, що не терпить безладу в будинку, на робочому місці, в думках і вчинках. Ці чудові якості під дією беломорита подвоюються: гармонія і порядок стають для господаря цього мінералу життєвою потребою, способом існування. Думки і почуття володіє беломоритом знаходять логіку і закінченість, нерозв'язні завдання вирішуються самі собою, проблеми відступають, життя набуває свій справжній сенс і впорядкованість. Більше того, людина під дією беломорита відмовляється від шкідливих звичок, починає стежити за своїм здоров'ям, цінувати кожну прожиту хвилину свого життя. Допомагає беломорит з користю витрачати час, зміцнювати розпорядок дня. Хорошим подарунком буде беломорит недбайливих господарів, їх він може навчити веденню господарства і дотримання чистоти і порядку в будинку. Порядок буде у господаря беломорита і в особистій сфері: ні розгульний образ, ні інтриги, ні зради не затьмарять його життя. Професійні успіхи такої людини також не змусять себе чекати.

найбільше беломорит благоволить людям, чия професійна діяльність пов'язана з історичною наукою, з вивченням минулого людства: вченим-історикам, археологам, викладачам історичних дисциплін. Допоможе цей самоцвіт оволодіти історичною наукою студентам і школярам, які обрали історію своєю майбутньою професією. Носити вироби з беломорита корисно носити людям, які працюють із підростаючим поколінням: лікарям-педіатрам, вихователям, вчителям. Не образить самоцвіт творчих особистостей і представників мистецтва. За такі властивості беломорита його ще називають каменем провидців і ясновидців.

Камінь беломорит: магічні властивості

Добре проявляє себе цей самоцвіт і в якості талісмана та оберега. Він може запобігти неприємності і навіть попередити свого хазяїна про їх наближення.

У Росії часто беломорит використовує у святочних ворожіннях. Шматок цього мінералу, покладений під подушку цнотливої дівчини, допоможе їй у сні побачити свого судженого. І навіть дівчина вже має нареченого і готується до весілля, сон її в святочну ніч беломорит перетворить в прекрасний відпочинок від сумних думок напередодні етапного зміни її життя.

Особливу силу беломорит набуває в період повного місяця.

Однак треба завжди пам'ятати, що беломорит не потерпить легковажного до себе ставлення. Недбалості він не прощає, і легко може перетворити гарний настрій у смуток і печаль. Цей камінь не даремно називають каменем настрою.

Лікувальні властивості беломорита

Камінь беломорит: магічні властивості

Використання беломорита в народній медицині значно менш поширене, ніж, наприклад, гематиту, але є підтверджені факти реальної допомоги беломорита при головних болях, при безсонні. Цей камінь взагалі здатний нормалізувати сон. Здатний беломорит заспокоїти расшатавшиеся нерви.

Крім того, здібності привчати своїх господарів до порядку, допомагає їм і в процесі лікування від хвороб. Під дією беломорита хворі строго виконують розпорядження лікаря, вчасно приймає ліки і призначені процедури.

Беломорит в астрології

Любить більше всього беломорит людей, народжених під такими знаками Зодіаку, як Риби, Рак і Скорпіон. А ось Дівам, Овнам і Козерогам цей камінь допомогти ні в чому не зможе, тому їм краще пошукати допомогу у інших самоцвітів.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь котяче око: магічні властивості

  Цей камінь з оптичним ефектом, дійсно схожим на таємничий очей кішки, насправді різновид кварцу, а точніше хризоберилу. Він подібний справжньому котячого ока з-за прозорою смужки, що проходить по...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...