Камінь аметист і його магічні властивості

Кварц ніжного фіолетового кольору прийнято називати аметистом. Індійські йоги часто і давно використовують камінь аметист і його магічні властивості для медитації і чищення аури. Він дозволяє їм швидше звільнити душу і розум для досягнення повної гармонії з собою і світом. Звичайним людям, не схильним до самосозерцанию і медитаціям, аметист приносить глибоке заспокоєння, гасить сильні негативні емоції, запобігає сварки.

Камінь аметист і його магічні властивостіСтародавні Греки складали про походження аметисту легенди. Вони вважали, що цей камінь виник, завдяки німфі, яку звали Аметіс. Її перетворила в прекрасний камінь Артеміда, щоб захистити бідолаху від п'яних і брудних любовних посягань бога виноробства Діоніса. Він же, за легендою, засмутився, побачивши перетворилася на кам'яну статую дівчину, і вилив до її ніг келих ігристого вина. Аметистове дівчина-статуя забарвилася в яскраво-фіолетовий колір. З тих пір ліловий самоцвіт оберігає любителів вина від втрати самоконтролю і від похмілля після міцних узливань.

В середньовічній Русі аметист цінували понад рубіна і називали «амефисом». Пізніше їм прикрашали корони імператорів і цариць, святі ікони і вівтарі в храмах.

Камінь аметист: магічні властивості з лікувальним нахилом

Аметист, крім отрезвляющих здібностей, має також можливість допомагати в позбавленні від шкідливих звичок. Однак він допоможе тільки тим, хто сам щосили намагається подолати свої залежності. Пасивну допомогу він зовсім не схильний надавати.

Як і корал, аметист добре заспокоює страхи і тривоги, допомагає впоратися з життєвими негараздами, лікує депресію. Він стимулює активізацію нейронів головного мозку, покращує швидкість реакції та здатність до запам'ятовування складної інформації. Це чудовий талісман для фантазерів, художників, майстрів, письменників. Він стимулює творчий та особистісний розвиток. Часто використовується езотерикою і провісниками в якості оптимального провідник космічної енергії.

Якому знаку зодіаку підходить аметист

Володіє спокійною і врівноваженою енергетикою, аметист чудово підходить Водоліям і Рибам. У людини, народженої під знаком Риби, камінь аметист загострює вроджену інтуїцію. Водолію магічні властивості цього самоцвіту принесуть успіх в роботі, бізнесі і спорті.

Камінь аметист і його магічні властивостіДеяким знакам аметист варто носити з обережністю. До таких відносять Тельцям, Козерогам і Левам. У їх випадку можливе нашарування енергетик каменю і господаря. До чого це призведе, заздалегідь важко передбачити. У будь-якому випадку, якщо при носінні аметисту ви стали втомлюватися більше, ніж зазвичай, або у вас почастішали випадки мігрені, варто ненадовго його зняти. Якщо всі симптоми як рукою зняло в ту ж хвилину, то цей камінь вам не підходить. В іншому випадку шукайте причину в чомусь іншому. Зазвичай так і відбувається: причиною хронічної втоми виявляється недолік корисною і здоровою їжі та пасивний образ життя. Навіть такий потужний амулет, як природний аметист, не здатний виліковувати людей, регулярно псують своє здоров'я власноручно і добровільно.

Якщо ви впевнені, що справа саме у вашій несумісності з аметистом, але ви все ж бажаєте носити прикраси з камінням фіолетово-винного кольору, то, бути може, вас влаштують штучні аметисти, які виробляються у величезних кількостях і нічим не відрізняються від оригіналу. Єдина відмінність: вони позбавлені магічної сили.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...