Камінь амазоніт Магічні властивості

Синювато-сірий або зеленуватий польовий шпат, він же – амазоніт в будь-які часи визнавали одним із символів кохання, вірності, сімейного щастя. Він часто використовувався в часи античності в якості гарного оздоблювального каменю. У Стародавньому Єгипті амазоніт був дуже популярний серед знаті: особи благородних кровей носили прикраси і амулети з цим самоцветом.

Камінь амазоніт Магічні властивостіКамінь амазоніт і його магічні властивості знаходили своє покликання також в доколумбовій Центральній Америці і в стародавньому Китаї. Застосовувався амазоніт і в багатьох ритуалах і для «спілкування з духами». Намисто з амазонитом були знайдені на місці розкопок скіфських курганів.

У наші дні амазоніт – недорога альтернатива дорогоцінним каменям. З нього виготовляють всілякі дизайнерські прикраси та предмети інтер'єру. Сучасні початківці і досвідчені маги нерідко використовують амазоніт для різних, відомих тільки їм самим обрядів.

Амазоніт підходить людям різного віку і обох статей. Не має значення ні соціальний статус, ні те, з якими каменів одночасно носити прикраси з амазонитом.

Камінь амазоніт: магічні властивості каменю амазонок

Амазоніт пробуджує в людині первісні інстинкти, підсилює природний «магнетизм» і привабливість свого господаря своєї господині. Він надає нові сили, пробуджує чуттєвість і емоційність, робить людину сміливіше і розкутіше. Надіньте браслет або намисто з амазонитом, і скоро ви помітите, як поступово змінюється ваша повсякденність, навіть якщо ви – заеденная побутом домогосподарка. Цей нехитрий і порівняно недорогий амулет дасть вам впевненість у власних силах, допоможе оживити згаслий вогонь в жилах, поверне жвавість розуму і новизну почуттів.

Цей камінь також добре знижує синдром хронічної втоми, як і цитрин. Він корисний при мігрені, допомагає впоратися зі стресом. Деякі стверджують, що амазоніт допомагає впоратися з симптоматикою артрозу та остеохондрозів. Є також дані, що при тривалому носінні амазоніту багатьом істотно вдавалося скинути зайву вагу. Відзначають, що поліпшується стан волосся і зубів. Також він благотворно впливає на багато органів і системи, позбавляє від багатьох проблем, пов'язаних з підвищеною нервозністю.

Існують методи масажу з використанням кулею з амазоніту. Ці масажі досить ефективні при варикозі і деяких інших захворюваннях. Детальніше про це можна дізнатися у литотерапевтов, які і використовують у лікуванні пацієнтів магічні особливості і властивості дорогоцінних і напівкоштовних каменів.

Камінь амазоніт Магічні властивостіЯкому знаку зодіаку підходить амазоніт

Камінь амазоніт дарує свої магічні властивості людям, народженим під будь-яким знаком зодіаку. Його енергії з лишком вистачає на всіх і кожного. Краще всього він взаємодіє з Козерогами. Для них природна магія амазоніту розкриється у всій красі, роблячи свого господаря витривалішими і міцніше, загартовуючи його характер зло всім примхам долі. Ваги знайдуть в амазоните чудовий оберіг від безлічі неприємностей. Для Водолія амулет з амазонитом також дуже корисний: він дозволить йому розібратися зі своїми думками, визначитися з бажаннями і розставити життєві пріоритети. Близнюки за допомогою цього каменю зможуть досягти великих висот у будь-якій професійній діяльності, особливо в тій, де потрібно свідомий і творчий підхід. Іншим амазоніт подарує безліч нових ідей, допоможе реалізувати важливі задуми і грандіозні плани.

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...