Камінь агат, магічні властивості якого багатогранні, стане вашим талісманом!

Різноманітність каменів може по-справжньому здивувати недосвідченого людини, адже краса дарів природи завжди захоплює. Однак потрібно згадати про те, що кожен камінь володіє магічними властивостями, у результаті чого здатний надавати більшу роль на життя людини. У статті «Як правильно вибирати камені за знаком зодіаку?» були дані початкові рекомендації, але їх недостатньо для остаточного вибору талісмана. Отже, приступимо до знайомства з агатом. Чим він унікальний і привабливий?

Агат являє собою напівдорогоцінне каміння, відрізняється полосчатостью. Хвилясті смуги, що різняться за колірною гамою, можуть створювати незвичайні візерунки. Завдяки оригінальності малюнка агат привертає до себе підвищену увагу і часто використовується для виготовлення прикрас. При цьому унікальні магічні властивості, зазвичай залишаються без уваги. Пропонуємо виправити це.

Які каменю агата магічні властивості?

Як відомо, більшість різновидів агатів мають відношення до вулканічним породам. Люди, що відзначають цю особливість, називають агат скам'янілими сльозами Плутона, бога вулканів. Можливо, саме цим можна пояснити те, що унікальний напівкоштовний камінь захищає від землетрусів, ударів блискавки, бурі та ураганів.

Камінь агат, магічні властивості якого багатогранні, стане вашим талісманом!Унікальний напівкоштовний камінь захищає від землетрусів, ударів блискавки, бурі та ураганів.

Лінії агата, що дивують своєю загадковістю, сприяли тому, що в давнину камінь часто використовувався для виготовлення талісманів, покликаних захищати від пристріту. Ще тоді вдалося відзначити, що амулет з цього каменю приймає на себе негативну енергію.

Римляни присвятили агат Помоне, богині садівництва. У зв'язку з цим, під час посадки рослин було прийнято закопувати в землю агатові кульки невеликих розмірів. Стародавні римляни були впевнені в тому, що цей ритуал дозволяє захистити врожай від різних несприятливих погодних умов.

Камінь агат, магічні властивості якого багатогранні, стане вашим талісманом!Римляни присвятили агат Помоне, богині садівництва. У зв'язку з цим, під час посадки рослин було прийнято закопувати в землю агатові кульки невеликих розмірів.

Пліній Старший зазначав, що агати дарують людям спокій, мужність та силу, усмиряють гнів, завдяки чому шанси на спортивні перемоги можуть зростати. До словами Плінія Старшого прислухалися багато спортсменів.

Ще в давнину греки були впевнені в тому, що камінь агат, магічні властивості якого здатні покращувати життя людей, надає своєму власникові розсудливість, обережність, дозволяє позбавитися від поганих думок і сп'яніння забороненим коханням.

Як можна помітити, що з давніх часів агат завоював особливе положення серед каменів.

Агат в наш час.

Люди, які вірять в те, що камінь агат магічними властивостями володіє, відзначають, що він здатний відкривати обман, виявляти недоброзичливців і навіть попереджати про можливі небезпеки. Мінерал дозволяє налаштуватися своєму власнику на хвилю сприйняття тонкого світу, в результаті чого життя починає налагоджуватися і людині вдається подолати всі небезпеки. Вивчити мову агата і скористатися його допомогою легко. Для цього потрібно щодня по 10 – 15 хвилин зосереджувати свою увагу на камені, вивчаючи всі лінії. При спогляданні можуть бути чіткі лінії, що дозволяють зрозуміти те, що налаштування на хвилю тонкого світу відбулася.

Агат може служити вірою і правдою, якщо його берегти від різкого перепаду температур, від механічного впливу. Найкраще камінь зберігати в індивідуальному футлярі. Агат рекомендується регулярно мити під струменем прохолодної проточної води, що дозволяє провести очищення від звичайних забруднень і негативної енергетики.

Якому знаку зодіаку підходить агат?

Як відомо, кожен камінь підходить певного знака зодіаку. Бажаючи, вибрати камінь агат, магічні властивості якого можуть виробляти незабутні враження, важливо знати, чи підходить він вам.

Люди, що представляють знак зодіаку Козеріг, можуть вибирати темно-сині, темно-зелені, чорні смугасті агати.

Тельці також можуть вибирати агати. Люди цього знака зодіаку обов'язково відзначать поліпшення настрою і розвиток способу мислення, який в підсумку стане піднесеним.

Близнюки, вибираючи агат і носячи його на лівій руці, будуть долати негативні риси характеру, а саме дратівливість, лихослів'я, балакучість.

Спробуйте змінити своє життя в кращу сторону завдяки агату!

Схожі статті:

 • Камінь, обсидіан: магічні властивості

  Камінь обсидіан – це не що інше, як вулканічне скло, вулканічна гірська порода, що утворюється при застиганні лави. Кольори цього каменю різноманітні: від чорного до жовтого і червоного. Особливо...

 • Камінь селеніт: магічні властивості

  Селеніт – такий же син місяця, як і сам місячний камінь. Просвітчастим гіпсом є цей мінерал насправді, і він утворюється в результаті процесів, що відбуваються в морській воді, а точніше , він на...

 • Камінь бичачий очей: магічні властивості

  Звучне і грізна назва – бичачий очей - цей камінь отримав за велику схожість з цим оком бика або іншої тварини і за те, що він відноситься до групи глазковых мінералів. І правда, цей камінь на ви...

 • Камінь апатит: магічні властивості

  Апатит – камінь з групи фосфатів, що робить його особливо корисним для людини. Адже фосфор – життєво необхідний для людини речовина. Апатит свою нинішню назву отримав тільки в 18 столітті. У пере...

 • Камінь кахолонг: магічні властивості

  Камінь кахолонг навіть своєю назвою мало знайомий любителям виробних і дорогоцінних каменів. Між тим, цей камінь, дуже схожий на опал своєї пастельній, молочно-білою палітрою барв, існує і радує...