Готелі Англії: які відвідати?

Перший готель у Великобританії з'явилася в 1220 році. Готель називався Old Bell і знаходився в місті Малмсбери, який в той час був столицею Англії. Як це ні дивно, але цей середньовічний готель працює до цих пір, і в ньому при бажанні можна забронювати номер! Сьогодні у готелі Old Bell є 31 комфортабельний номер, працюють два ресторани, в яких подають традиційні англійські страви.

Готелі Англії: які відвідати?Готель Old Bell з'явився в 1220 році

Довгий час готелів в Англії в їх сучасному розумінні не було – мандрівники зупинялися на нічліг в тавернах і на заїжджих дворах, де можна було перекусити і орендувати кімнату. Проте в кінці 18 століття все змінилося – англійці стали подорожувати заради задоволення. Першу туристичну поїздку з Лейстера в Лафборо організував Томас Кук – вона була одноденною, а відстань між містечками становило всього 20 миль. Незважаючи на це, перша туристична група складалася з 570 осіб, кожен з яких заплатив 1 шилінг за «путівку». Це сталося в 1851 році, і саме тоді зародився готельний бізнес Великобританії.

Нові готелі почали з'являтися практично повсюдно – популярність туристичних поїздок породжувала попит на готелі. Вже через три роки, в 1854 році, в Англії вийшов довідник, у якому була розміщена інформація про більш ніж 8 тис. готелів, розташованих по всій країні. Розвитку туризму завадили світові війни, проте вже в 60-х роках тільки з-за кордону в Англію приїжджало близько 2 млн туристів.

Готелі Англії: які відвідати?Найбільш дорогі готелі в Англії як у минулому, так і сьогодні розташовані в місті Бат.

протягом довгого часу готелі Англії дещо відрізнялися від готелів континентальної Європи. Наприклад, їх класифікація визначалася не «зірками», а власним рейтингом, який був малозрозумілою іноземним туристам. Крім того, англійські готелі були набагато дорожче європейських. Найбільш дорогі готелі в Англії як у минулому, так і сьогодні розташовані в місті Бат. Найдешевший номер тут коштує 150 євро в добу.

Готелі Англії: які відвідати?Англійці дуже консервативні, тому в багатьох номерах можна зустріти роздільні крани з гарячою і холодною водою.

Вирушаючи з візитом на Туманний Альбіон, не зайвим буде врахувати особливості англійських готелів. Англійці дуже консервативні, тому в багатьох номерах можна зустріти роздільні крани з гарячою і холодною водою. Багатьом це здається дуже незвичним, і туристи часто використовують спеціальний змішувач, який надівається на обидва крана.

Готелі Англії: які відвідати?Також потрібно пам'ятати, що англійські розетки відрізняються від російських.

Також потрібно пам'ятати, що англійські розетки відрізняються від російських. Тому бажано захопити в поїздку перехідник – інакше зарядити мобільний телефон чи ноутбук не вийде. Коштує такий перехідник кілька фунтів, але в деяких готелях його можна попросити у портьє.

Всі ці особливості стосуються переважно 2-3-зіркових готелів. Більш великі готельні мережі поступово привели сервіс до міжнародних стандартів.

Схожі статті:

 • Норма гемоглобіну в крові у жінок

  Скаржитеся на хронічну втому, головний біль, астенію, задишку? Тоді естьпоказания для здачі аналізу на виявлення рівня гемоглобіну в крові. Що це за елемент, якою є його роль в організмі, чим заг...

 • Кантрі - затишний світ з нотками старовини

  Глянсові поверхні, штучні матеріали, чорно-білі кольори! Ваш очей не втомився від цього світла, блиску, сталі і чіткої геометрії? Якщо це так, то кухня, вітальня в стилі кантрі – ваш вибір. Слово...

 • Проти насильства у власному будинку

  Напевно, майже в кожній родині іноді справа доходить до примусу або насильства – і зовсім не тому, що батьки мають садистськими нахилами. Іноді ми кричимо на дитину, буваємо байдужими або, навпак...

 • Смородина: лікувальні властивості і протипоказання

  Чорну смородину знають всі, але мало хто здогадується про те, що вона містить в собі багато корисних властивостей, які не обмежуються тільки лікуванням застуди. Використовується не тільки в медиц...

 • Куркума: корисні властивості і протипоказання

  Інформація про корисні властивості куркуми прийшла до нас від індусів. Вони використовували її при пологах, змащуючи живіт породіллі і пуповину новонародженого, застосовували у традиційних обряда...