Бурштинова кислота для схуднення

Дієта стала на перші ряди серед сучасних потреб в житті людей. Зниження ваги, його контроль - тепер є основним завданням людей, що йдуть в ногу з модою. Всі обмінюються рецептами збалансованого харчування, але ніхто не звертає увагу на особливості свого організму. Кому-то певна дієта дала результат, а кому-то вона просто може нашкодити.

Серед нешкідливих дієт можна виділити дієту з вживанням янтарної кислоти. Нижче наведена повністю її характеристика з урахуванням позитивних і негативних сторін. Тому перш, ніж почати включати в свій раціон харчування бурштинову кислоту, слід уважно прочитати і порівняти надане опис з особливостями свого організму.

Користь

Бурштинова кислота бере участь у клітинному диханні всіх живих організмів, які існують завдяки кисню. Тому її застосовують для отримання лікарських препаратів. Активні речовини, які вміщує янтарна кислота, допомагають клітинам насичуватися киснем, в результаті чого йде омолоджуючий ефект і прилив сил.

Застосування

Перший варіант застосування – вживання всередину капсул або таблеток. Необхідно, пів таблетки вагою 0,25 г, рясно запити водою. Процедуру повторювати три рази в день протягом трьох днів. На четвертий день зробити перерву. Дітям до 12 років рекомендується вживати два рази в день. Пити таблетки тільки після прийому їжі запиваючи водою.

Другий варіант – це вживання суміші кислоти з водою. Слід 1г кислоти змішати з 1 склянкою води і пити один раз на день - вранці перед їжею. Процедуру виконувати протягом місяця.

Третій варіант – застосування свіжих продуктів, в яких міститься янтарна кислота. В основному це не дозрілі ягоди та овочі: агрус, виноград, ріпа, буряк, цукровий очерет. Також містить кефір, насіння ячменю та соняшнику.

Протипоказання

Є кілька протипоказань у застосуванні. Якщо у вас виразка шлунка, хвороба серця, гіпертонія, камені в нирках, глаукома, то регулярне вживання бурштинової кислоти може викликати алергійну реакцію.

Результати застосування

В результаті правильного застосування янтарної кислоти слідуючи інструкціям, вона сприяє зменшенню ваги тіла, завдяки нормалізації обміну речовин і енергетичного обміну. Крім цих властивостей кислота стабілізує нервову систему, стимулює активну роботу мозку, зміцнює імунну систему.

Купити бурштинову кислоту можна в будь-якій аптеці без пред'явлення рецепта за досить доступною ціною. Підводячи підсумки, можна зробити висновок, що використання бурштинової кислоти для схуднення дає максимально корисний результат, що не має побічних ефектів у здорових людей.

Схожі статті:

 • Принципи правильного харчування для схуднення

  Є у вашому оточенні дівчина, яка не бажає схуднути або просто «скинути пару зайвих кілограмів»? Якщо така знайдеться, то її можна назвати щасливицею. Рідко зустрінеш жінку задоволене своїм тілом....

 • Какао для схуднення

  Користь какао для схуднення обумовлена його складом. За рахунок своєї калорійності, какао сприяє зниженню апетиту. Корисні властивості напою покращують роботу всього організму в цілому і нормаліз...

 • Спортивна тренування і підходяща для неї музика

  Який стиль музики підійде для вашої тренування? Слухайте музику на силовий тренуванні під час робочих підходів без відмови. Є 2 точки зору з цього моменту. Одні спортсмени кажуть, що музика під ч...

 • Денний макіяж для карих очей покроково

  А ви знаєте, який колір очей найпоширеніший у світі? Відповідаємо – карий. При цьому темні очі можу мати цілу палітру відтінків – від бурштинового до темно-коричневого. Жінки з такими очима можут...

 • Створюємо вечірній макіяж для карих очей покроково

  Яким повинен бути ідеальний вечірній make-up? Його відмінність від легкого денного макіяжу в тому, що він створюється для урочистих випадків, для виходу «в світ», а, значить, просто зобов'язаний...