Боротьба за лідерство або все ж гармонія в союзі знаків Зодіаку Овен і Овен

Прекрасний союз між чоловіком Овен і жінкою Овен практично неможливий. Так як представники цих знаків Зодіаку знаходяться у владі стихії Вогню, яка наповнює їх лідерськими якостями. В результаті ця пара перебуває у постійній боротьбі за місце лідера, яка супроводжується сварками і докорами.

Жінка Овен - чоловік-Овен. Сумісність у любові

Боротьба за лідерство або все ж гармонія в союзі знаків Зодіаку Овен і Овен

Вона Овен – загадкова жінка, яку не кожному дано зрозуміти. Інколи жінка Овен може бути холодна, але іноді буває пристрасної та гарячої. Вона настільки суперечлива, що чоловікам не просто їй догодити.

Він Овен – упертий, незалежний чоловік. Зовні чоловік Овен виглядає сильним і невразливим, але за цією впевненістю в собі ховається маленький хлопчисько, який потребує турботи і любові. Якщо жінка Овен зможе побачити ці якості, то вона завоює його серці назавжди і отримає в його особі і щирого відданого партнера.

Говорячи про сумісність знаків Зодіаку Овен і Овен можна відзначити одне, що в цій парі буде більше взаєморозуміння, ніж який-небудь інший. Хоча подібного роду ідилія може набриднути їм, двом, і Овни знову повернутися на стежку війни за місце лідера. Ця боротьба може закінчитися або розставанням, або повним підпорядкуванням того, хто здобуде перемогу. А ось інтимна близькість без зобов'язань між жінкою зодіакального сузір'я Овен і чоловіком Овен може бути божественної і пристрасною. Ці відносини Овни запам'ятовують на все життя, а іноді вони приймають цю яскраву інтрижку за любов з першого погляду і можуть без роздумів повісті свого партнера під вінець.

Жінка Овен - чоловік-Овен. Сумісність в шлюбі

У шлюбі жінка Овен завжди намагається домінувати, чим викликає у чоловіка Овна обурення і ревнощі. Адже жінка Овен обожнює бути в центрі уваги, вона завжди чарівна і темпераменту. Отже, він – чоловік імпульсивний, чесний і відкритий, він ніколи не прощає брехні і зради. Тому навіть безневинне захоплення або флірт дружини зодіакального сузір'я Овен може призвести до розлучення. До речі поруч з чоловіком-Овном це може очікувати й інших представниць знаків Зодіаку, але про це більш докладно ви зможете прочитати у статті про совместимосте знаків зодіаку протилежних статей.

Але ось гармонійне існування пари Овен і Овен піддається постійному появи стихійних лих в буквальному сенсі, яким вони все ж можуть протистояти. Якщо вони обоє визнають право свого партнера на свободу і на особисті цілі. Їх загальні якості характерів можуть допомогти їм у будівництві міцного фундаменту для чудового сімейного гніздечка, де буде панувати взаєморозуміння і самоконтроль. Жінка Овен і чоловік-Овен здатні вразити всіх навколо своєю цілеспрямованістю до щасливого сімейного життя і бажанням долати труднощі разом. Одним словом, якщо кожен партнер в цій парі буде бачити в іншому духовну частинку самого себе, то їх союз буде міцним і щасливим. Але, якщо кожен з них буде тягнути ковдру на себе, то все завершитися розчаруванням і розлукою.

Схожі статті: