Алмаз: магічні властивості

Ні дорогоцінного каміння більш цінного і знаменитого, ніж алмаз. Своїми дивовижними фізичними властивостями, красою і магічною силою він без праці завоював все людство. Цей камінь – цар дорогоцінного каміння, ні один з прекрасних побратимів не може зрівнятися з алмазом по твердості, величі і слави. А огранений алмаз, перетворившись у діамант, починається переливатися всіма кольорами веселки.

Алмаз: магічні властивості

Алмаз – магічний, лікувальний, царствений і небезпечний

Магічне та цілющий вплив на людину алмазу не має собі рівних у світі мінералів. Не без підстав вважається, що алмаз зцілює не тільки тіло, але і душу. Носіння цього неперевершеного мінералу позбавляє його власника від душевних ран і захворювань: депресій, фобій, нервових розладів і зривів. Алкоголізм, надмірне куріння тютюну, наркоманія відступають під дією алмазу. Цей мінерал прибирає всі шкідливі звички, посилює бажання жити здоровим і чистим життям. Алмаз саме тому і вважається символом чистоти, непорочності і досконалості.

Цей камінь надає добропорядній людині мудрість і велику духовну силу. Сміливість, алмазна твердість духу, рішучість і мужність – такі характерні риси повноправних власників алмазів.

Володіння алмазом є прекрасною профілактикою і ліками від різних захворювань, наприклад, хвороб суглобів, бронхів, легенів. Навіть висока температура знижується від магічного дії алмазу.

Алмаз: магічні властивості

Ніяких негативних якостей не має алмаз. А ось його власнику, що має погані думки або здійснює негідні вчинки, алмаз не принесе нічого світлого і доброго. Фортуна відвернеться від того власника алмазу, який заволодів цим благородним каменем шляхом обману або крадіжки. Злочинці, шахраї, аферисти – подібні особистості від носіння алмазу можуть отримати тільки одні біди і нещастя. Чари чаклунства і чорного змови не будуть мати своїх підступних наслідків, якщо вони надіслані власнику алмазу. Постраждати може тільки посилає свою злу волю.

Небажаним є і покупка алмазів. Цей шляхетний і величний камінь, за переказами, повинен бути отриманий або в дар, або в якості спадщини. При цьому і подарунок, і спадщину повинні бути передані з чистою душею і побажаннями добра і щастя. Але навіть у цьому випадку алмаз тільки через довгий час – від семи до десяти років – буде вивчати свого нового господаря, налаштовуватися на його емоції, почуття та думки, а вже потім почне приносити удачу і здоров'я свого власника.Алмаз: магічні властивості

Яким знакам Зодіаку підходить алмаз

Легендою оповита історія виникнення алмазу. Бог земних надр побажав отримати найдосконаліший дорогоцінний камінь, для чого змішав всі існуючі камені. Всі цінні якості мінералів перейшли в цей новий камінь, який і був названий алмазом.

Алмаз – перший дорогоцінний камінь Зодіаку. Астрологи досі сперечаються про те, хто із знаків Зодіаку більше за інших відповідає цьому каменю. Точної відповіді на це питання, напевно, знайти неможливо.

Дуже підходить алмаз народженим під знаків Овна. Принесе удачу і щастя алмаз і тим, хто народився під знаком Діви і Терезів. Щастя і удачу він обіцяє представникам цих знаків.. Повноправним володарем алмаза може стати і Лев, якому цей камінь принесе здатність приборкати гординю і марнославство, допоможе керувати людьми, дасть дар відрізнити щиру похвалу від підступної лестощів.

У відомій пісні недаремно співається про те, що найкращі друзі дівчат – діаманти. Алмаз і його огранений брат діамант – це коштовності для представників самої слабкої і самої прекрасної половини людства. Саме жінки, отримавши в дар вироби з діамантів, стають плідними, а діти знаходяться під захистом навіть в утробі матері.

Схожі статті: