Заняття садівництвом з дітьми

Заняття садівництвом з дітьми

Посійте рослини самі, спостерігайте, як вони ростуть, і, може бути, ви навіть зберете смачний урожай овочів: якщо ви займаєтеся садівництвом з дітьми, ви вчите спілкуватися з природою з близької відстані. Ми розповімо вам, які рослини гарні для дитячого садка. Займіться садівництвом з дітьми і поспостерігайте на досвіді за кругообігом природи.

Розмір саду не має значення. Крім того, рослини можна вирощувати в квартирі або на балконі.

Дізнайтеся природу з близької відстані

Якщо ви займаєтеся садівництвом з дітьми, ви отримуєте всі можливості для придбання основного стимулу для розвитку вашої дитини. Завдяки догляду за рослинами діти дізнаються про взаємні зв'язки в природі. Ви бачите, як розсада рослин залежить від сонця або що рослини висихають без води. Це важливі уроки життя, і вони міцно осідають у пам'яті. З допомогою занять садівництвом діти розвивають повагу до навколишнього середовища.

Садівництво вимагає терпіння і наполегливості

Заняття садівництвом з дітьми не тільки допомагають передати їм свої знання про природу. Висадка рослин і догляд за розсадою вимагають від дітей терпіння. Крім того, необхідна дисципліна, тому що існують і неприємне заняття, такі як прополка або прибирання та чистка садового інвентаря. На щастя, наполегливість дітей винагороджується, коли розпускаються квіти, і діти можуть пожинати плоди своєї праці .

Завдання для молодих садівників

Діти отримують багато радості, коли вони риють землю і спостерігають за світом комах. Такі види діяльності допомагають розвитку і освіти дітей:

 • У дитячому садку діти можуть поливати квіти невеликими лійками. Вони з гордістю беруть на себе таку відповідальність, і ця діяльність розвиває також їх моторні навички.
 • Діти чотирьох-п'яти років можуть малювати мотикою або граблями, щоб розпушити грунт. Дайте вашій дитині час, щоб він отримав навички роботи з обладнанням на практиці. При теоритеческом навчанні діти легко втрачають інтерес до садівництва.
 • Діти шкільного віку можуть відповідати за свої власні клумби або свій власний квітковий горщик. В якості консультанта ви залишаєтеся в стороні, але це дає вам багато можливостей отримати від маленьких садівників їх власні ідеї.

Створення дитячої клумби

Якщо у вас є сад, вам слід відгородити невеликий кут для своєї дитини. Тут він займеться садівництвом від усього серця. Дайте йому поради про те, які рослини підходять для дитячого саду найкраще. Надайте йому підтримку своїми повчаннями, а якщо сад заріс, вкажіть на відсутність дисципліни. Найкращий спосіб навчити свою дитину - стати для нього зразком для наслідування. Якщо ви добре дбаєте про своїх рослинах і садовому інструменті, ваша дитина переймає від вас цей навик все більше і більше.

Садівництво на балконі чи на підвіконні

Вам не потрібно развбивать клумби з дітьми. Рослини також можете пересадити в квіткові горщики або ящики. Якщо Ви будете вирощувати сільськогосподарські культури, то вирощуйте в квіткових горщиках салати, зелень і полуницю.

Встановити кашпо можливо таким чином, щоб ваша дитина міг дістатися до нього без сторонньої допомоги. Покрийте поверхню, на якій стоїть кашпо, газетою. Тоді не страшно, якщо поруч проллється трохи води або впаде трохи землі.

Кілька ідей для занять садівництвом з дітьми

Нехай ваша дитина вирішить сам, чи він хоче вирощувати яскраві квіти або смачні овочі. Якщо ваша дитина дуже нетерплячий, рекомендуємо висаджувати швидкорослі види, такі як гірчиця, крес-салат. Такі насіння також дуже гарні для міні-луки на балконі. Можливо, буде навіть досить чудового букета квітів для бабусі. Ще трохи терпіння для вирощування овочів. Помідори, кабачки, перець, суниця, горох добре ростуть у горщиках. Смачні плоди винагородять дітей за довге очікування врожаю.

Збір насіння та їх посадка

Спробуйте разом зі своєю дитиною висадити зібрані вами самими насіння. Зберіть, наприклад, восени насіння соняшнику і посадіть їх у весняний період. Соняшники виростають дуже великими, і вам слід пересадити їх відповідно у великий горщик.

Особливо захоплюючим є для дітей посадка насіння фруктів, таких як яблука, лимони або апельсини. Надіньте невеликий мішечок на горщик з висадженими насінинами і міцно прив'яжіть його до горщика, щоб захистити насіння від переохолодження. Ви відчуєте чимало щастя в цій міні-оранжереї, коли з маленької насінини у вас з'явиться невеликий саджанець.

Читайте також: Практичні поради по приготуванню їжі разом з дитиною

Ви вже знаєте про безкоштовній електронній розсилці "Поради експертів від А до Я"? Замість того, щоб читати сотні статей з теми, що Вас цікавлять або самостійно їх вишукувати по інформаційним службам, підпишіться на безкоштовну розсилку від наших експертів про найбільш важливі події та тренди » Зараз підписатися безкоштовно! «

Схожі статті:

 • З дітьми за кордоном: в яких країнах у Вас можуть забрати дітей

  Збираєтеся переїхати разом з сім'єю на ПОСТІЙНЕ проживання за кордон? Впевнені, що там Ваші діти отримають великі можливості і стануть набагато щасливіше, ніж на батьківщині? Не забувайте про орг...

 • Подорож в Ясну Поляну з дітьми

  Подорож в Ясну Поляну з дітьми Сімейні подорожі - окрема тема для розмови. Якщо ви плануєте поїздку в Ясну Поляну з дітьми, вибір програми буде мати велике значення. Адже позитивні емоції та враже...

 • Поради з організації походів з дітьми: ставки і природа

  Поради з організації походів з дітьми: ставки і природа Вода має магічно притягує дію на дітей. Краплі дощу або калюжа, озеро або просто вода у ванній – елемент Вода заворожує чарівним чином. У бу...

 • Подорож з дітьми на машині

  Подорож з дітьми на машині У відпустку з дітьми? Якщо ви віддаєте перевагу подорожувати на машині, вам слід серйозно подумати. Маршрут повинен бути ретельно продуманий, а багаж упакований максимал...

 • Безпека Вашого відпочинку з дітьми

  Безпека Вашого відпочинку з дітьми Щоб добре відчути відпочинок, важливо залишатися здоровим. У цій статті розкривається саме ця сторона подорожей з дітьми. Не хвилюйтеся - чим краще ви підготуєте...