Як знайти підхід до красеню

Ви завжди мріяли зустріти прекрасного принца, але, ледь побачивши довгоочікуваного красеня, оробели і втратили дар мови? Чоловіча краса – настільки екзотичне явище, що жінки нерідко втрачають здатність тверезо мислити в присутності такого чоловіка. Як же не тільки не втратити голову, але і справити враження на альфа-самця?

Якщо Ви всерйоз вирішили домогтися красеня, готуйтеся до жорсткої конкуренції: навколо «прекрасного принца» в'ється величезна кількість готових на все дівчат. Тому, вступаючи в боротьбу за красивого чоловіка, тверезо оцініть свої сили і гарненько подумайте, навіщо він Вам потрібен.

Задумайтеся про природу своїх почуттів

згодом дівчата розуміють, що не закохані в «прекрасного принца», а всього лише відчувають тимчасове божевілля. Запитайте себе, про які стосунки з цим чоловіком Ви мрієте: якщо фантазія не йде далі короткого пристрасного роману – турбуватися не про що, але, якщо Ви марите про весілля і спільних дітей - готуйтеся до випробувань. Врахуйте: красенів регулярно намагаються спокусити дами різного віку, а, значить, і встояти йому набагато складніше, ніж іншим чоловікам. Безумовно, і красені можуть зберігати вірність, але приводів для ревнощів буде предостатньо.

Не реагуйте на нього типово

Не фліртуйте надмірно і не впадайте в ступор. Не робіть йому компліменти, не признавайтесь в почуттях, і не намагайтеся скоріше затягнути його в ліжко. Подібна поведінка лише переконає красеня в тому, що Ви - така як всі, а, отже, навряд чи вдасться завоювати його серце. Намагайтеся вести себе з ним, як зі старим приятелем, жартуєте, розмовляйте, але без особливого завзяття.

Побачте людини за купою м'язів і грецьким профілем

Красені можуть бути і розумними, добрими, ось тільки жінки не бачать їх достоїнств за яскравою зовнішністю. Нерідко красиві чоловіки комплексують від того, що жінок цікавлять не вони самі, а їх зовнішність. Поговоріть про музиці і літературі, з'ясуйте, чи є він пристрасним уболівальником або завзятим театралом. Якщо надалі почнете зустрічатися з красенем, цікавтеся його справами і внутрішнім світом і незабаром він повірить, що Ви особлива.

Будьте впевнені в собі

Поряд з красенями у дівчат оживають всілякі комплекси. Не мучте себе питанням, чи гідні Ви такого чоловіка: красень відчує, як високо Ви ставите його і як низько себе, а йому потрібно, щоб жінка знала собі ціну. Крім того, комплекси можуть спровокувати заздрість, ревнощі – причіпки і скандали, а це – не найкращий спосіб утримати чоловіка.

Будьте готові «виховувати» ідеального красеня ідеального партнера

Оскільки дівчата самі вішаються на шию, красені не звикли прикладати зусилля для їх завоювання. Егоїстичні вони також і в інших питаннях відносин з дамами. Красиві чоловіки часто міняють жінок, а, значить, на думку психологів, мають небагатий емоційний досвід. Вам доведеться навчити свого красеня любити, переживати, піклуватися про Вас і здійснювати подвиги. З самого початку змушуйте його що-небудь для Вас зробити. Давши йому унікальну можливість відчути себе потрібним не тільки для плотських утіх, Ви зможете приручити цього завзятого серцеїда.

Будьте готові стати «ведучим» у Вашій парі

Часто красиві чоловіки досить інфантильні: не вміють приймати рішення, і погані у ролі добувача і захисника сім'ї. Саме тому вони нерідко одружуються на впевнених у собі, старших за віком, владних жінок, здатних направити їх по життю. Ставитеся до красеню, як сувора, але справедлива вчителька. Такий тип чоловіків з радістю сприйме подібний розподіл ролей і, можливо, незабаром захоче пов'язати з Вами свою долю.

Схожі статті:

 • Як знайти внутрішню рівновагу?

  Як знайти внутрішню рівновагу? Душевну рівновагу річ хитка. Кожній людині потрібні свої способи відновлення внутрішнього балансу. Всі дії залежать від того, що вважається рівновагою і в яку сторон...

 • Бізнес-ідея: як «знайти» себе у світі бізнесу

  Якщо Ви вирішили відкрити свою справу, то відразу натрапите на перше «перешкода». А чим же, власне, займатися? Як вибрати ідею для бізнесу? Давайте розглянемо декілька порад: як можна знайти себе...

 • Біг і плоскостопість: альтернативний підхід

  Плоскостопість можна виправити – в цьому допоможе відмова від кросівок з підтримкою і освоєння техніки «босоногого» бігу. Наводимо досвід людей, що вилікувалися таким способом, а також рекомендац...

 • Як знайти индвидуальный метод вивчення мови

  Як знайти свій метод вивчення іноземної мови? Та й не тільки мови! Як знайти свій метод у будь-якій справі? Адже від вибору правильного методу залежить успіх всього дійства! На простому прикладі...

 • Індивідуальний підхід до навчання

  Індивідуальний підхід до навчання На жаль чи на щастя, незважаючи на гучні гасла про те, що кожна людина унікальна, на практиці наше суспільство рідко згадує про це. Масова культура поглинає всі с...